Станом на 30 листопада громадський транспорт курсує без змін

30 листопада 2022, 13:05

Сьогодні автобуси, маршрутні таксі та тролейбуси здійснюють пасажироперевезення відповідно до графіків робочого дня. Трамваї курсують лише за маршрутом №4 «Барське шосе – Муніципальний ринок» також відповідно до графіка робочого дня.

Загалом на маршрути випустили 110 тролейбусів, 24 трамваї, 227 маршрутних таксі та 65 муніципальних автобусів. Ще 10 резервних автобусів, у випадку зникнення напруги, працюють додатково на різних маршрутах міста.

Через важку ситуацію в українській енергетиці відбуваються короткотривалі зупинки електротранспорту. У зв’язку з цим вінничан закликають завчасно планувати свій час.

«Рух електротранспорту здійснюється відповідно до доведених потужностей – зазначає директор департаменту транспорту та міської мобільності Андрій Сорокін. – Через важку ситуацію в українській енергетиці трапляються збої в подачі електроенергії. Передбачити їх неможливо і, на жаль, такі зупинки електротранспорту будуть до тих пір, поки не покращиться ситуація в енергетиці. Тому ми закликаємо вінничан завчасно планувати свій час».

Теми

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Транспорт та міська мобільність

Інформаційна веб-сторінка щодо розвитку транспортної інфраструктури, міського пасажирського транспорту та зв'язку