Спортивна спільнота Вінниці відвідала українських воїнів, які нині перебувають на реабілітації

28 листопада 2022, 16:56

Цими вихідними спортивна спільнота Вінницької міської територіальної громади відвідала наших захисників, які проходять реабілітацію. Воїнам для швидкого одужання та відновлення здоров’я подарували спортивний інвентар, а також виступили із невеличким концертом.

Юні вихованці міських дитячо-юнацьких спортивних шкіл провели майстер-класи, продемонстрували художні гімнастичні вправи, спортивні акробатичні номери та зіграли з воїнами в королівську гру – шахи.

Під час концерту кандидат у майстри спорту з шахів МДЮСШ №6 Павло Півень подарував усім чуттєвий номер під гітару, а вихованець МСДЮСШОР з баскетболу – Євген Бондаренко, прочитав патріотичний вірш про Україну, які нікого не залишили байдужими.

«Особисто подякував та потиснув руку хлопцям, які перебувають на реабілітації. Бажаю швидкого одужання і дякую за все, що вони роблять для нас, тих хто залишається у тилу – це найменше що ми можемо зробити для них», – говорить голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський.

Теми