Спортивна школа №3 запрошує на безкоштовні заняття з 4 видів спорту: гандболу, волейболу, велоспорту та плавання

27 червня 2022, 13:10 (Відредаговано 27 червня 2022, 15:17)

У Міській дитячо-юнацькій школі №3 займаються понад 450 спортсменів. У закладі культивується 4 види спорту: волейбол, плавання, гандбол та велоспорт. Школа знаходиться за адресою (Академіка Янгеля, 48). Наразі її двері відчинені для усіх охочих дітей.

«У Міській дитячо-юнацькій школі №3 створені всі умови для того аби виховувати з молодого покоління чемпіонів, – каже голова комітету по фізичній культурі та спорту міської ради Сергій Краєвський. – Вихованців тренують виключно професіонали. За цей час школа може похвалитись великими спортивними досягненнями. До прикладу, вихованці відділу гандболу входять до складу збірної команди України. Також заклад виховав не одного Майстра спорту та кандидата у Майстри спорту України».

«Ми запрошуємо до себе на безкоштовні заняття з волейболу, гандболу, плавання та велоспорту. Кожного дня 16 тренерів-викладачів докладають усіх зусиль аби виховати з молодого покоління чемпіонів. Ми запрошуємо до себе всіх бажаючих і будемо раді допомогти як опанувати новий вид спорту, так і вдосконалити уже набуті навички», – каже заступник директора Юлія Грималовська.

Набір дітей на секцію плавання тимчасово призупинений.

Набір у секції проводиться за такими віковими критеріями:

  • Волейбол – дівчата з 8 років;

  • Гандбол – хлопці та дівчата з 8 років;

  • Велоспорт – хлопці та дівчата з 10 років;

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його