Слідуючи за Зеленим курсом: у Вінниці забезпечать стале функціонування постів спостереження за станом атмосферного повітря
15 квітня 2024, 12:21
Під час засідання виконкому 11 квітня були внесені зміни до Програми охорони навколишнього природного середовища ВМТГ на 2021-2025 роки. Йдеться про виділення субвенції державного бюджету для Вінницького обласного центру з гідрометеорології. Ця установа має намір забезпечити стале функціонування стаціонарних постів спостереження.
Як повідомила директорка департаменту відновлення та розвитку Вінницької міської ради Ольга Ремешевська, інтегрована система моніторингу атмосферного повітря, якості води, забруднення ґрунтів – це завдання, передбачені Стратегією розвитку ВМТГ до 2030 року.
«Розвиваючись відповідно до запровадженого Зеленого курсу, ми б хотіли також планувати повоєнне відновлення країни і мінімізувати можливі виклики, пов’язані з адаптацією до змін клімату. Наша громада чітко відчуває та відстежує свій вплив на довкілля, зокрема і на якість атмосферного повітря, та на основі цього вибудовує та впроваджує сталу екологічну політику. Власне, субвенція державного бюджету буде спрямована на ремонт стаціонарних постів спостереження Вінницького обласного центру з гідрометеорології», – пояснила Ольга Ремешевська.
Теми
Департамент відновлення та розвитку
Контакти:
DRD@vmr.gov.ua
Ще новини за темами
-
25 червня 2026, 09:45
Досвід Вінниці у сфері енергетичної стійкості презентували на Європейській конференції в Діжоні
-
19 червня 2026, 12:41
До проєкту з сортування побутових відходів у Вінниці доєдналися вже мешканці 103 будинків
-
19 червня 2026, 12:20
Муніципальний центр управління відходами у Вінниці тепер працює щоденно
-
04 червня 2026, 14:45
Припарковане авто поблизу контейнерного майданчика заважає вивозу сміття. У Вінниці водіїв закликають не перешкоджати роботі комунальних служб
-
02 червня 2026, 16:52
Максимальне сортування та переробка. Експерти шведської програми WM4U допомагають Вінниці вибудувати ефективну систему управління відходами
-
21 травня 2026, 10:18
Вінничан запрошують долучитися до екозмін: у громаді оновлюють робочу групу, яка розробляє План управління відходами
Пов'язані новини
Усі новини-
19 червня 2026, 12:41
До проєкту з сортування побутових відходів у Вінниці доєдналися вже мешканці 103 будинків
-
19 червня 2026, 12:20
Муніципальний центр управління відходами у Вінниці тепер працює щоденно
-
04 червня 2026, 14:45
Припарковане авто поблизу контейнерного майданчика заважає вивозу сміття. У Вінниці водіїв закликають не перешкоджати роботі комунальних служб
-
02 червня 2026, 16:52
Максимальне сортування та переробка. Експерти шведської програми WM4U допомагають Вінниці вибудувати ефективну систему управління відходами
-
21 травня 2026, 10:18
Вінничан запрошують долучитися до екозмін: у громаді оновлюють робочу групу, яка розробляє План управління відходами
-
19 травня 2026, 14:07
Зібрали понад 40 мішків сміття: у Вінниці провели толоку на набережній Старого міста