Сергій Моргунов: Залучили допомогу від «Фонду Східна Європа» для покращення шкільних укриттів

18 листопада 2022, 15:55

У проєкті взяли участь школи, де навчається офлайн найбільше дітей. А також ті заклади, укриттями яких також користуються сусідні садочки. Загалом – сім вінницьких шкіл. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці та у телеграм-каналі міський голова Сергій Моргунов.

«Фонд передасть базові комплекти приладдя та інвентарю за рекомендаціями МОН. Це - меблі для сидіння, протипожежне обладнання, обігрівачі, аварійні світильники, аптечки, пледи, кулери для води та інше обладнання. А також матеріали, щоб зайняти дітей під час перебування в укритті – розвиваючі ігри, навчальні картки, фліпчарти та різна канцелярія», – наголосив міський голова.

Як повідомляє директорка департаменту освіти Оксана Яценко, нещодавно до Вінницької міської територіальної громади надійшов перший транш, в якому школи отримали переважно ігрові та дидактичні матеріали, у другому - засоби пожежного захисту. «Ми вдячні за суттєву допомогу Фонду, очікуємо наступного траншу, аби забезпечити учнів усім необхідним на час перебування в укритті», - каже вона.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов додав, що наша громада докладає усіх зусиль, щоб учні могли відвідувати школи офлайн і навчання було безпечним, наскільки це можливо. «Провели ремонти укриттів та оснастили найнеобхіднішим. Забезпечили також генераторами на випадок екстрених ситуацій. Подовжуємо співпрацювати з міжнародними партнерами для створення ще кращих умов. Головне, аби діти, попри воєнний стан, продовжували здобувати освіту. Вони, так само, як і дорослі, мріють про нашу Перемогу. Віримо, що це станеться якнайшвидше», - наголосив очільник

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Про загальну мобілізацію

Інформація, пов'язана з проведенням загальної мобілізації

Оповіщення населення

Засоби оповіщення населення при виникненні надзвичайних ситуацій

Укриття Вінниці та інші приміщення тимчасового перебування

Укриття Вінниці та інші приміщення житлового та комерційного фонду для тимчасового перебування населення під час дії сигналу «Повітряна тривога» https://shelter.vmr.gov.ua