Сергій Моргунов: «Вже незабаром відкриється Муніципальний спорткомплекс «Аква-Він»

04 листопада 2021, 09:22

У Муніципальному спорткомплексі «Аква-Він», що на вулиці Академіка Янгеля, відбуваються останні приготування. Тут буде єдиний у Вінниці басейн з вишками, оновили понад 3 тисячі кв метрів приміщень. У спорткомплексі є можливість проводити регіональні та всеукраїнські змагання. Вихованці міських спортивних шкіл користуватимуться базою безкоштовно. Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив міський голова Сергій Моргунов.

Триває комплектація комплексу обладнанням та інвентарем. Вже встановили тумби для стрибків у воду, сучасну систему спортивного озвучування, електронні табло.

«Колишній СКА кардинально змінив свій вигляд. На це чекали жителі Замостя, та й усієї громади. Відродження комплексу – найбільший інфраструктурний проєкт міста у галузі спорту. Я радий, що будівництво фінішує. Найважливіше, щоб ця територія активності стала новим центром тяжіння для вінничан», – каже Сергій Моргунов.

На базі оновленого спорткомплексу зможуть проводити змагання з плавання та ігрових видів спорту. Тут є гімнастичні, атлетичний та ігровий зали, глядацькі балкони. Важливо, що у спорткомплексі зроблена інклюзивна інфраструктура – пандуси, ліфти, підіймач у басейні.

Проєктом передбачили і влаштування благоустрою.

Нагадаємо, у ході реконструкції будівлю спорткомплексу підсилили, замінили зношені конструкції та комунікації, чашу 25-метрового басейну укріпили за спеціальною технологією та провели гідровипробування.

Проєкт реалізується за рахунок міського бюджету та співфінансування з ДФРР та коштів державної субвенції.

Оновлений спортивний комплекс планується передати на баланс міської дитячо-юнацької спортивної школи №3.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його