Сергій Моргунов: У вінницькій громаді почалась посівна на приєднаних територіях

26 березня 2022, 20:44

У Вінницькій міській територіальній громаді стартувала посівна кампанія. Сільгоспвиробники можуть звертатись за консультаціями до департаменту економіки і інвестицій міської ради. Про це повідомив у своєму телеграм-каналі та на сторінці в мережі Фейсбук міський голова Сергій Моргунов.

«Розпочалась посівна на приєднаних територіях, які мають сільськогосподарські угіддя. Аграріям потрібна підтримка, щоб нормально посіятись. Це наша продовольча безпека, - зауважує Сергій Моргунов. - Працюємо з постачальниками палива щодо питання своєчасного насичення ринку пальним. Також важливо надати доступні кредити на проведення весняних робіт - обговорюємо ці питання з державними банками. Сільгоспвиробники також можуть звернутися за будь-якою консультацію до нашого департаменту економіки і інвестицій».

Також очільник громади нагадує, що Вінниця продовжує відправляти гуманітарну допомогу у міста, де важка ситуація. «Передали продукти, предмети гігієни, одяг на Донеччину, Чернігівщину, Полтавщину. Щоденно команда гуманітарного хабу приймає, сортує та відправляє вантажі допомоги. Ми своїх не залишимо в біді. Об'єднуємо зусилля нашої громади, волонтерів, партнерів з-за кордону», - говорить міський голова.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини