Сергій Моргунов: У Вінниці тестують восьмий тролейбус VinLine, зібраний цього року

15 грудня 2021, 13:03

Сьогодні, 15 грудня, у Вінниці випустили на лінію новий VinLine. Це вже восьмий тролейбус, зібраний цього року. Відсьогодні його обкатують по місту, щоб оцінити технічні показники перед введенням в експлуатацію. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбук міський голова Сергій Моргунов.

Завдяки наявності акумуляторів VinLine має запас ходу 20 км без приєднання до електролінії: може працювати як тролейбус і як електробус. Як і у попередніх моделях цієї серії, салон пристосований для маломобільних людей, є система нахилу кузова, що зручно для посадки/висадки пасажирів.

Машина енергоощадна - здатна економити 30-40% електроенергії. Комплектуючі – європейського виробництва, а електронна система керування двигунами – вітчизняного.

«Загалом наші транспортники зібрали вже 14 вінницьких тролейбусів, з них 10 -з автономним ходом. Це дозволяє нам поповнювати муніципальний парк екологічним транспортом та розширювати мережу маршрутів. Наступного року проєкт VinLine продовжимо», – каже Сергій Моргунов.

Нагадаємо, цього року продовжили 2 тролейбусні маршрути. З Вінниці до Писарівки пустили тролейбус 12-А. Це один з найдовших у Вінниці маршрутів, він пролягає через все місто та забезпечує з'єднання приєднаних громад до міста. Для подовження маршруту не будували контактну мережу, а продовжили маршрут тролейбуса VinLine з автономним ходом. Також в цьому році у Вінниці запустили подовжений тролейбусний маршрут №15А «Вишенька – ВПЗ», через вулиці Батозьку та Липовецьку.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Транспорт та міська мобільність

Інформаційна веб-сторінка щодо розвитку транспортної інфраструктури, міського пасажирського транспорту та зв'язку