Сергій Моргунов: «У Вінниці стартує робота муніципального Офісу туризму»

02 лютого 2022, 09:28 (Відредаговано 02 лютого 2022, 10:12)

Планування мандрівок стане простішим і зручнішим. У муніципальному офісі туризму підкажуть, які цікаві події відбуваються в місті та регіоні, що варто відвідати, де зупинитися. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбук міський голова Сергій Моргунов.

28 січня, під час сесії депутати Вінницької міської ради затвердили статут комунального підприємства «Офіс туризму Вінниці». Він стане ядром функціонування майбутнього Туристичного хабу, інших інформаційних пунктів (онлайн і офлайн) та привабливих для туристів виставкових проєктів. https://new.vmr.gov.ua/u-vinnytsi-zapratsiuie-ofis-turyzmu

«Офіс працюватиме в екосистемі Туристичного хабу, який незабаром відкриємо у чудовій реконструйованій будівлі на Соборній, 89. Я вже розповідав, що за своїм функціоналом хаб не матиме аналогів в Україні. Офіс виконуватиме низку завдань серед яких – формування пакетних пропозицій з відвіданням не тільки Вінниці, а й області; розвиток туристичних локацій та маршрутів; розробка і масштабування бізнесу, націленого на внутрішній та в’їзний туризм; посилення маркетингу туристичних продуктів та подій», – каже Сергій Моргунов.

Повноцінно Офіс туризму Вінниці запрацює з початком сезону, але вже зараз готовий спілкуватися засобами електронного зв’язку та у форматі ділових зустрічей. А згодом тут можна буде придбати місцеві сувеніри та оформити картку туриста, завдяки якій відвідувачі отримають доступ до десятків цікавих місцин Вінниці, користуючись різними перевагами й знижками, зокрема і щодо проїзду у муніципальному громадському транспорті.

Також команда Офісу займеться підготовкою нових виставкових проєктів спільно з місцевими колекціонерами – як показав досвід попередніх років, це позитивно впливає на розширення програми перебування гостей міста.

«Сьогодні у тренді економіка вражень, і сфера гостинності стає важливою статтею доходів для громад. Вінничани погодяться, що наше місто має великий туристичний потенціал, але конкуренція між містами зростає, і нам потрібно боротися за туриста. У нас є план – Стратегія 3.0. Але результат буде набагато кращим, якщо на платформі Туристичного хабу ми об’єднаємо зусилля з креативним бізнесом. Запрошую до партнерства», – зазначив Сергій Моргунов.

Нагадаємо, що реконструкція приміщення для Туристичного хабу триває з минулого року. Перетворюється і прилеглий простір на вулиці Соборній. Наприклад, нещодавно тут встановили вуличні меблі, а навесні локацію доповнить літня тераса та озеленення: тут планується висадити декоративні кущі та траву https://new.vmr.gov.ua/serhii-morhunov-rozpoviv-iak-turystychnyi-khab-peretvoriuiut-na-shche-odne-mistse-tiazhinnia-u-samomu-tsentri-vinnytsi

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Інвестиційний портал

Вінниця – місто, де комфортно працювати, створювати, надихатись, відпочивати та розвиватись. Інвестуйте у Вінниці!

Туризм

Ласкаво просимо до Вінниці! Міста, яке вміє дивувати та надихати на нові ідеї!