Сергій Моргунов: Цього року відремонтували десять дворів у різних районах міста

12 серпня 2021, 09:50

У Вінниці продовжують комплексно ремонтувати прибудинкові території. Щороку таких територій стає все більше. Днями завершився ремонт у дворах біля будинків №79 та №81 на проспекті Юності. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив міський голова Сергій Моргунов.

Уже не перший рік до робіт підходять комплексно – оновлюють проїжджу частину, тротуари, вимощення навколо будинку, роблять бордюри з пониженням для доступності мобільних груп населення.

Також у дворах встановлюють лавочки, облаштовують паркувальні місця тощо за ініціативи мешканців на умовах дольової участі. Саме цією можливістю скористалися мешканці багатоповерхівок на просп. Юності та взяли участь у муніципальній програмі співфінансування.

«Важливо, щоб люди, які живуть у багатоповерхівках, враховували інтереси один одного та самі долучались до благоустрою подвір'я. Це один з критеріїв формування плану комплексних ремонтів прибудинкових територій. Біля 79-го будинку - вже оновлений двір, сусідній – чекає завершення робіт. Цього року вже відремонтували десять прибудинкових територій у різних районах міста», - відзначив міський голова Сергій Моргунов.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради