Сергій Моргунов: «Стартувала реконструкція вулиці Батозької»

03 листопада 2021, 09:32 (Відредаговано 03 листопада 2021, 10:11)

Вулицю Батозьку, як й інші міські вулиці, відремонтують у комплексі. Тут перекладуть трамвайні колії за технологією оксамитового шляху, оновлять дорогу, тротуари, влаштують велодоріжку, паркомісця. Вулиця отримає нове LED-освітлення. Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив міський голова Сергій Моргунов.

«За рік вінничани не впізнають територію від просп. Коцюбинського до вул. Академіка Янгеля. Модернізація об'єктивно назріла. Про це не раз спілкувався з мешканцями, отримував багато коментарів, повідомлень у соцмережах, – каже Сергій Моргунов. – Важливо, що проєкт інтегрований з іншими маштабними проєктами Стратегії «Вінниця 3.0»: будівництвом шляхопроводу Янгеля-Ватутіна та концепцією «Вінницької милі».

Реконструюють ділянку вулиці протяжністю 650 метрів. Найскладніший етап – перекласти трамвайні колії за технологією оксамитового шляху. Також у рамках проекту оновлять дорогу, тротуари, влаштують велодоріжку, паркомісця. Встановлять більше 30 камер спостереження.

«А ще – на цьому відрізку вулиці буде 2 нові зупинкові комплекси (навпроти торговельного центру). На перспективу плануємо запустити вулицею новий тролейбусний маршрут. Зараз підготуємо необхідну інфраструктуру. І звісно, одна з пріоритетних ліній перетворення міського простору – озеленення. Понад півтори сотні дерев висадять вздовж вулиці», – зазначив Сергій Моргунов.

Зараз на об'єкті демонтують контактну мережу та застарілі трамвайні колії, знімають старий асфальт та влаштовують комунікації. Перед підрядником стоїть завдання - до кінця року виконати максимум робіт, які можливі за нинішньої погоди. Завершити цей проєкт планують восени 2022 року.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради

Будівництво. Бланки

Бланки для заповнення паперових документів для отримання права на виконання будівельних робіт та прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів

Транспорт та міська мобільність

Інформаційна веб-сторінка щодо розвитку транспортної інфраструктури, міського пасажирського транспорту та зв'язку