Сергій Моргунов: спорткомплекс «Аква-Він» готовий до введення в експлуатацію

30 листопада 2021, 12:55

Запустили офіційний процес введення в експлуатацію муніципального спорткомплексу «Аква-Він», що на вулиці Академіка Янгеля. Масштабна реконструкція, яка тривала три роки, фінішувала. Залишились процедурні моменти. І вже незабаром вихованці спортшкіл проведуть перші тренування на базі оновленого комплексу. Про це повідомив міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбук.

«Спеціалісти провели пусконалагоджувальні роботи, необхідні для надійного і безпечного запуску систем та обладнання. Завершили фільтрування води в басейні. Навели лад у приміщеннях та на прилеглій території», – каже Сергій Моргунов.

Відродження комплексу – найбільший інфраструктурний проєкт міста у галузі спорту. Тут буде єдиний у Вінниці басейн з вишками для стрибків у воду. На базі оновленого спорткомплексу зможуть проводити змагання з плавання та ігрових видів спорту. Тут є зал для боротьби, а також гімнастичний, атлетичний та ігровий зали, глядацькі балкони.

Важливо, що у спорткомплексі зроблена інклюзивна інфраструктура – пандуси, ліфти, підіймач у басейні. Вихованці міських спортивних шкіл користуватимуться базою безкоштовно.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його