Сергій Моргунов: «Садочок №43 на вул. Чехова відтепер має власний спортивний майданчик»

13 вересня 2021, 10:52

У Вінниці продовжується програма з залучення дітей до фізкультури. Нещодавно, у внутрішньому дворі садочку №43 збудували спортивний майданчик, роботи з його облаштування тривають. Про це розповів міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбуці.

«Здорові вінничани – це наш пріоритет, – каже Сергій Моргунов. – На спортивному майданчику для занять на свіжому повітрі вже встановили: гімнастичний комплекс, який включає спіральний спуск, дошку альпініста, турнік, прямі сходи тощо. Також тут є баскетбольний щит, тенісний стіл, зона для стрибків».

Покриття влаштоване з гумової плитки. Також встановили лавочки. Ще обладнають ворота для гри у мініфутбол та гандбол, гімнастичні грибки та колоду, дуговий місточок та щит для метання в ціль.

«Фізична активність розвиває координацію рухів, гнучкість і витривалість, зміцнює імунітет. Обов'язкова присутність спорту в житті дитини – це спільна турбота батьків та вихователів. Вважаю, що розвиток здорових звичок із самого дитинства – це найкраща інвестиція у здоров'я громади», – зазначив Сергій Моргунов.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Натисніть на зображення, щоб збільшити його