Сергій Моргунов розповів, що у Вінниці 2021 року облаштували майже 5 км нових доріг

10 січня 2022, 09:52

У минулому році збудували з нуля та комплексно реконструювали майже 5 км нових доріг. Якісна інфраструктура – це не тільки комфорт для учасників руху, а і спосіб привабити інвестиції та пожвавити ділове життя. Про це на своїй сторінці написав міський голова Сергій Моргунов.

«У минулому році у полі зору нашої команди, як і завжди, були не тільки магістральні дороги, а і різні ділянки по всіх куточках громади, – каже Сергій Моргунов. – Серед найбільших проєктів комплексних капремонтів: друга черга вул. Д. Нечая – до вул. Брацлавської, і ми повністю завершили оновлення цього південного в’їзду у місто. Також оновили вул. Сабарівське шосе – важливу магістраль мікрорайону».

Крім того, у 2021 році відремонтували вул. Гальчевського, проїзд по вул. Маяковського, збудували ділянки доріг по вул. Тимофіївській. А за програмою співфінансування заасфальтували 11 вулиць у приватному секторі – у мікрорайонах Корея, Старе місто, Пирогове, Олієжиркомбінат.

Тривали роботи і з благоустрою території індустріальних парків, де цього року вже безпосередньо розпочнеться прокладання першої у місті бетонної дороги.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради