Сергій Моргунов розповів про Вінницю як динамічний центр культури і туризму Центральної України

06 січня 2022, 09:33

Відкрити туристичний хаб, приступити до оновлення експозиції музею-садиби ім. М. Коцюбинського, провести два нові гастрономічні фестивалі подільської кухн, – ці та інші задуми планують реалізувати у Вінниці у 2022 році. Про це розповів на своїй сторінці у фейсбук міський голова Сергій Моргунов.

Пріоритетом №6 Стратегії 3.0. є «Пульсуюче місто». Він відображає цілі розвитку Вінниці як динамічного центру культури і туризму Центральної України, міста – де пульсує життя. Наразі у Вінниці завершують реконструкцію приміщення на вул. Соборній, 89 для туристичного хабу. Серед туристичних новинок 2021 року – започаткували проєкт Camino Podolico - Подільський шлях святого Якова за моделлю всесвітньо відомого пішохідного маршруту Camino de Santiago. Також Вінниця взяла участь у міжнародному гастрономічному ярмарку «Foire de Dijon» (Франція), де Україна була представлена вперше. Популяризували Вінницю п'ять наших підприємств.

Також у минулому році завершили ІІ етап ремонтно-реставраційних робіт музею-садиби ім. М. Коцюбинського, виконали благоустрій території Замкової гори. Провели архітектурний конкурс «Коцюбинський вдома» на кращу проектну пропозицію ревіталізації території музею-садиби ім. М. Коцюбинського із прилеглою площею, в якому перемогла ідейна розробка команди з Вінниці з акцентом на озелененні.

«Динамічний центр культури і туризму Центральної України. Такою бачимо Вінницю у стратегічних пріоритетах. Для цього у 2022 році серед іншого плануємо розробити концепцію ревіталізації Території SUN, підготувати проектну документацію на реставрацію приміщення для новоствореного Музею Вінниці, продовжити реставрацію пам'ятки архітектури «Житловий будинок залізничників» та розпочати роботи по «Особняку капітана Длуголенського». У планах й розробити Стратегію розвитку культури громади та оновити Маркетингову стратегію Вінниці. Ці проєкти сприятимуть не тільки зміцненню позитивного іміджу Вінниці, але й розвитку економіки. Туристична сфера створює робочі місця і стимулює зростання доходів громади», – каже Сергій Моргунов.

Серед інших планів – розробити проєктно-кошторисну документацію на реставрацію пам'ятки «Садиба Львовича» на вул. Симона Петлюри, де розміститься майбутній «Музей Вінниці», також проєкт на реконструкцію концертної зали «Райдуга» та благоустрій площі біля пам'ятника Коцюбинському.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини