Сергій Моргунов розповів про термомодернізацію дитячого садочка №47

09 серпня 2021, 10:14

У Вінниці триває реконструкція дошкільних закладів освіти. Завершується осучаснення ЗДО №47, що на вулиці Чорновола. За останні роки такий комплекс робіт проведено у 18 дитсадках, про це на своїй сторінці у фейсбуці розповів міський голова Сергій Моргунов.

У дошкільному закладі №47 «Струмочок» замінили дах, встановили нові енергозберігаючі вікна, облаштували ґанки з навісами. Крім того, утеплили фасад та прикрасили його яскравими муралами.

«Такий комплекс робіт з термомодернізації за останні роки провели у 18 дитсадках. Тож, у місті вже кожен третій садочок утеплений. Але роботи ще чимало. Зараз працюємо над проектами реконструкції ще кількох дошкільних закладів, у тому числі на приєднаних територіях», - повідомив на своїй сторінці у фейсбуці міський голова Сергій Моргунов.

Очільник міста наголосив, що у групах діткам має бути комфортно – і взимку, і влітку. Адже мікроклімат у садочку важливий для їхнього фізичного та емоційного розвитку.

Це перша така масштабна реконструкція дошкільного закладу № 47 з часу його відкриття. А приймати маленьких вінничан він почав ще на початку 1970-х років.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Будівництво. Бланки

Бланки для заповнення паперових документів для отримання права на виконання будівельних робіт та прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів