Сергій Моргунов розповів про підприємство, яке релокувалось з Києва та популяризує українство через настільні ігри

07 липня 2022, 13:08 (Відредаговано 07 липня 2022, 13:15)

Власники компанії Роман і Вікторія розпочинали свою справу з невеликого сімейного бізнесу, що народився з хобі. А за кілька років стали укладати контракти з партнерами з усього світу – від Європи до Океанії – та створювати адаптації світових хітів українською мовою. Про непересічне підприємство, яке релокувалося з Києва до Вінниці, розповів Вінницький міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбук та телеграм.

Роман і Вікторія розвивали своє видавництво, магазин і навіть клуб настільних ігор. Але в одну мить клуб перетворився у сховище для працівників. А склади, де зберігалась продукція, пошкодило вибуховою хвилею після чергового прильоту в столицю.

Довелось рятувати товар, що залишився, та думати, як працювати далі. Переїхали до Вінниці, звідки були родом. Тут у команди скромний офіс, але серйозні плани. Почали працювати над новою локалізацією. Взяли у команду нових людей – фахівців з Вінниці та Маріуполя.

Команда долучилась до благодійного проєкту в підтримку армії, хоч так само продовжують допомагати адресно. Як розповів очільник громади, нещодавно власники бізнесу передали комплекти ігор у центри розміщення ВПО. Цьому особливо зраділи сім'ї з дітьми – як можливості перезавантажитись.

Роман упевнений, чим міцнішими в Україні будуть традиції сімейного інтелектуального дозвілля, тим розвиненішою буде нація. А Вікторія мріє, щоб розвиваючі настільні ігри стали обов'язковим елементом в українських школах.

«Найважливіше – Перемога і розбудова нової країни. І кожне працююче підприємство допомагає підтримувати економіку і наближати цей час. До речі, Вінниця вже прийняла більше 30 підприємств. Українці ніколи не опускають руки і вміють об'єднуватись заради важливої мети. Все буде Україна!» – зазначив Сергій Моргунов.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Аграрна політика

Інформація про нові можливості розвитку аграрного бізнесу на території Вінницької міської територіальної громади