Сергій Моргунов розповів про передачу гуманітарної допомоги для персоналу спецпідприємства в зону відчуження

15 квітня 2022, 17:53

Десятитонний вантаж з речами першої необхідності відправили з Вінниці для працівників “Центрального підприємства з поводження радіоактивними відходами” у Чорнобиль. Про це повідомив у своєму телеграм-каналі та на сторінці у фейсбуці Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Зараз персонал спеціалізованого підприємства поетапно намагається відновити роботу після окупації, заставши тотальне мародерство та пограбування.

“Доставили для працівників "Центрального підприємства з поводження радіоактивними відходами" 10-тонний вантаж з речами першої необхідності. Це засоби гігієни, медикаменти, спальники та продукти харчування. А сюрпризом для працівників стало вінницьке сало. Хлопці кажуть, за це - особлива подяка. З трепетом прийняли і переданий з Вінниці прапор, який ми традиційно відправляємо з вантажами допомоги, - зазначив Сергій Моргунов. - Тільки підтримуючи один одного, ми вистоїмо. Наш Гуманітарний штаб працює, щоб допомога надходила вчасно кожному, хто її потребує. Разом – до перемоги!”

В.о. генерального директора Державного спеціалізованого підприємства "Центральне підприємство з поводження радіоактивними відходами" Володимир Калачик дякує за підтримку та сподівається, що скоро вдасться налагодити роботу у зоні відчуження.

“Хочу особисто подякувати Вінницькому міському голові, що міська рада та БФ “Подільська громада” відгукнулись на наше звернення, ця допомога надзвичайно важлива для нас зараз. Ми не можемо швидко вирішити питання з забезпеченням, тому що є складності з логістикою, з державними закупівлями, і завдяки цій допомозі ми зможемо закрити першочергові потреби”, - сказав Володимир Калачик.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Підтримка учасників АТО та ООС

Інформаційний сервіс для учасників антитерористичної операції, ООС та членів їх сімей

Ветеранський простір

Проєкт "Міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, їх сім'ям та сім'ям загиблих"