Сергій Моргунов розповів, як змінилась територія біля школи №15 завдяки бюджету участі

19 серпня 2021, 09:12 (Відредаговано 19 серпня 2021, 09:50)

У Вінниці реалізували ще один проєкт-переможець конкурсу «Бюджет громадських ініціатив» - «Чистий район-чисте місто!». На території школи №15 зробили благоустрій і встановили макет глобуса. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив міський голова Сергій Моргунов.

«Чистий район - чисте місто!» - один із великих проєктів-переможців конкурсу Бюджет громадських ініціатив. Під час голосування минулого року за його реалізацію віддали 987 голосів. Автори проєкту (Голубович Жанна, Дідик Ірина) хотіли не просто створити зону відпочинку для містян, а й нагадати про глобальне. І локацію назвали відповідно - «Ми і планета Земля».

У рамках проекту на території шкільного скверу встановили паркові лавочки, влаштували нове освітлення, виклали доріжки плиткою з екологічно чистого матеріалу та висіяли газони. На цьому майданчику планують проводити екозустрічі, еколекторії, екоярмарки та майстер-класи. Одна з ідей - встановити мініконтейнери і навчати сортувати відходи. Автори проєкту таким чином мають на меті привернути увагу громадськості до проблеми твердих побутових відходів.

«Мені імпонує, коли все більше вінничан хочуть щось робити для міста. «Бюджет громадських ініціатив» - це можливість для кожного втілити цікавий проект у життя. Конкурс існує вже шостий рік. Переконаний, що він має рости – і за фінансовою підтримкою, і за якістю ідей», - відзначив міський голова Сергій Моргунов.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради