Сергій Моргунов: «Реконструкція вулиці Данила Нечая повністю завершена»

01 грудня 2021, 09:35

Вулиця Данила Нечая – південні «ворота» Вінниці. Реконструкція повністю завершена. Оновили 3,2 км дороги у два етапи. Про це розповів міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбук.

«Результат 2021 року – капітально відремонтована ділянка між Брацлавською та Московською, іншу частину дороги, починаючи від вулиці Федорова, ми зробили у 2019-му», – каже Сергій Моргунов.

У рамках другої черги робіт, реалізованої цьогоріч, оновили проїжджу частину та тротуари, облаштували велодоріжки, змонтували 76 LED-світильників та підсвітили пішохідні переходи. Також встановили нові павільйони та влаштували тактильну плитку на зупинках громадського транспорту, висадили 89 кленів, збудували дощову систему водовідведення. Крім того, передбачили світлофорне регулювання та відеонагляд.

«Головний принцип реконструкції – це комплексність: комфортні умови і безпека для всіх учасників руху та стимул для економіки. Муніципальні інвестиції повинні працювати для Вінниці і вінничан. І цей інфраструктурний проєкт має позитивно вплинути на розвиток району Старе Місто», – зазначив міський голова Сергій Моргунов.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради