Сергій Моргунов привітав вінницьких спортсменів з Днем фізичної культури та спорту

07 вересня 2021, 17:45

Напередодні Дня фізичної культури та спорту міський голова зустрівся з працівниками галузі. Нагородження представників спортивної спільноти громади відбулося на стадіоні у Центральному міському парку ім. Леонтовича. Нагороди, грамоти, подяки та премії отримало більше 100 вінничан. Серед нагороджених – спортсмени та їх тренери, переможці та призери міжнародних та всеукраїнських змагань, учасники Олімпіади та Параолімпідати в Токіо.

За перше півріччя вінницькі спортсмени посіли 885 перших та призових місць на чемпіонатах і Кубках України та здобули 16 медалей на міжнародних змаганнях.

Міський голова подякував учаснику Олімпіади-2020 Олегу Царькову та паралімпійцям Мар’яні Шевчук та Олексію Денисюку за виступи на змаганнях та відзначив, що за них вболівала вся Україна. Для вінницьких паралімпійців, які здобули медалі у Токіо, а також їхніх тренерів передбачено щомісячні стипендії міської ради

«Наші вінницькі спортсмени є амбасадорами нашого чудового міста і області в цілому. Від ваших здобутків, в тому числі, залежить авторитет спортивного міста. Результат першого півріччя - позитивний рух, це командна робота усіх спортсменів. Хочу подякувати вам за те, що ви справжні патріоти свого міста і своєї справи. І у вас можна вчитися: як через важку працю здобувати перемогу. Наше завдання забезпечити доступність до фізкультури і спорту. І думаю, що ви помічаєте, що ми багато чого робимо в цьому напрямку. Починаючи від дитячого садочка, де облаштовуємо дитячі та спортивні майданчики, і до великих інфраструктурних проектів – як комплекс з басейном на Янгеля. Бажаю здоров’я і завжди перемагати», - привітав спортсменів міський голова Сергій Моргунов.

Довідка: День фізичної культури і спорту в Україні встановлено на підтримку ініціативи фізкультурних і спортивних організацій та об'єднань громадян згідно з Указом Президента України «Про День фізкультури і спорту» від 29 червня 1994 року № 340/94.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його