Сергій Моргунов привітав вінничан із Днем Прапора України

23 серпня 2021, 08:00

Сьогодні, 23 серпня, в Україні відзначають День Державного Прапора. Вінницький міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбуці відзначив, що Державний Прапор є символом національної єдності, традицій державотворення, історії і сьогодення.

«Це те, що цінуємо, поважаємо, готові захищати. І ми ніколи не залишимось байдужими, коли майорить синьо-жовтий. На передовій - як символ незламності і боротьби. На спортивних аренах - як знак волі до перемоги. У будь-якому куточку нашої держави чи за кордоном – як уособлення нашої багатовікової історії та наших цінностей. Це полотнище просякнуте кров’ю борців за незалежність. Державний прапор – це наша і гордість, і відповідальність. Наша спільна місія – розвивати Україну як заможну демократичну європейську державу. Вітаю з Днем Державного Прапора, шановні вінничани! Будьмо єдиними у прагненні боронити Україну і творити її успішну історію!» - привітав вінничан міський голова Сергій Моргунов.

Відзначимо, що Державний Прапор - один з офіційних державних символів суверенітету держави. Український Державний Прапор - стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольору.

Відомо, що синьо-жовті кольори на прапорі мають щонайменше тисячолітню історію і сягають часів Київської Русі та Галицько-Волинського князівства. Державний Прапор України затверджений Верховною Радою 28 січня 1992 року.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Програми міської ради

Програми розвитку Вінницької міської територіальної громади

Доступ до публічної інформації

Забезпечення права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію