Сергій Моргунов про 100 днів титанічного опору

03 червня 2022, 12:41

100 днів незламності й все ближче особливий день – переможний. Наші Герої дають Вінниці змогу зберігати умовно мирне життя. Але тил теж має бути своєрідною армією – сильною і злагодженою. На своїй сторінці у фейсбук та у телеграм каналі міський голова Сергій Моргунов розповів про те, як громада спільними зусиллями впоралась з викликами війни за 100 днів з початку вторгнення.

Очільник громади наголосив на важливості економічного фронту. Він додав, що Вінниця бореться за кожне робоче місце. І вже 85% вінницьких підприємств повернулись до роботи та ще 20 – релокованих – почали працювати. Також ведеться бій за стабільність і порядок у місті – щоб ходив транспорт і в домівках були вода, світло, газ.

«Ми спільно нарощуємо арсенал підтримки для тих, кому зараз найважче. Громада – це коли разом, а не поодинці. І це важливо відчувати вінничанам, і людям, які стали новими мешканцями. 37,7 тисяч прихистила Вінниця», - зазначає Сергій Моргунов.

Міський голова додав, що місто захищає людей і здобутки громади. А також воює за майбутнє дітей.

«За ці сто днів у нашому місті народилося більше тисячі маленьких українців. Коли вони виростуть - дізнаються, якою ціною вдавалось тримати наш, вінницький фронт. І вони будуть пишатися своїми батьками, своїми Героями, своїм містом і країною. Україна понад усе! Ми зможемо – ми переможемо!» - наголошує Сергій Моргунов.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Про загальну мобілізацію

Інформація, пов'язана з проведенням загальної мобілізації

Оповіщення населення

Засоби оповіщення населення при виникненні надзвичайних ситуацій

Укриття Вінниці та інші приміщення тимчасового перебування

Укриття Вінниці та інші приміщення житлового та комерційного фонду для тимчасового перебування населення під час дії сигналу «Повітряна тривога» https://shelter.vmr.gov.ua

Корисне під час війни

Важлива інформація для мешканців громади на час війни