Сергій Моргунов повідомив, що капітальний ремонт вулиці Данила Нечая завершать раніше запланованого терміну

29 вересня 2021, 11:43

Завершити капремонт вулиці Данила Нечая планують до кінця року – навіть раніше, ніж передбачали згідно зі строками за проєктом. Про це повідомив міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбук. У рамках капремонту ІІ черги буде оновлено 2 км дороги з тротуарами та велодоріжками – для зручності і комфорту вінничан.

«Якісна інфраструктура важлива для розвитку громади. По-перше, це покращення умов проживання. По-друге, у таких мікрорайонах пожвавлюється бізнес. По-третє, позитивні зміни відзначають приїжджі. І якщо Вінницю знають як місто з найкращими дорогами, то це великий плюс для нашого іміджу та приваблення інвестицій», – каже Сергій Моргунов.

Вулиця Данила Нечая – це головна магістраль Старого міста. До сьогодні у місті вже відремонтували центральні вулиці в мікрорайонах та усі в'їзди у Вінницю.

«Нагадаю, що модернізацію вулиці Данила Нечая проводимо у два етапи. Почали у 2019 році, зробили 1,2 км дороги. Потім ковід – довелось поставити проект на паузу. Але важливо, що ми отримали співфінансування з обласного бюджету і таки продовжили роботи», – зазначив міський голова.

Залишилось облаштувати на окремих ділянках тротуари та освітлення, постелити основний шар асфальту, встановити посадкові павільйони з тактильною плиткою, світлофори та підсвітку на пішохідних переходах. Також вулиця стане більш зеленою – висадять молоді дерева.

Відзначимо, що у рамках капітального ремонту дороги та тротуару по вул. Д. Нечая у межах другої черги - від вул. Московської до вул. Брацлавської - передбачено оновити більше 31 тис. кв м дорожнього покриття та 14 тис. кв м тротуарів.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради