Сергій Моргунов показав трамваї, які Цюріх планує передати для Вінниці

02 листопада 2021, 11:12

Наразі вінницька делегація з робочим візитом перебуває у Цюріху. Обговорюють питання підготовки постачання трамваїв до Вінниці з 2022 року та звіряють подальші кроки партнерства. Про це на своїй сторінці у фейсбук розповів Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«На фото – Tram 2000. Саме такі трамваї з Цюріха очікуємо наступного року. Перша партія може становити 35 вагонів. Рухаємось у напрямку реалізації важливого для міста проєкту, який увійшов у 2-гу фазу. На першому етапі в період 2006-2011 років Вінниця отримала 116 вагонів», - зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Делегація з Вінниці спілкувалась із заступником мера Цюріха, який курує транспортний напрям, Міхаелем Баумером. А у трамвайному депо вінницьку делегацію зустріли директор транспортної компанії VBZ Марко Люті, технічний віцедиректор VBZ Кристоф Рютиманн, керівник відділу управління трамваями VBZ Маркус Ульман, менеджер проекта VBZ Гвендолін Левассер, керівник проектів SECO Ален Гейгер, швейцарський консультант Урс Томан.

«Вдячний партнерам за професіональний та прагматичний підхід. Упевнений, що друга фаза нашого співробітництва буде успішною. Муніципальний транспорт Вінниці розвиватиметься далі», - зауважив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Тим часом делегація у складі швейцарських консультантів та представників SECO наразі перебуває у Вінниці. https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=8655

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Транспорт та міська мобільність

Інформаційна веб-сторінка щодо розвитку транспортної інфраструктури, міського пасажирського транспорту та зв'язку