Сергій Моргунов показав новий спортивний майданчик садочка №43 у Вінниці

22 листопада 2021, 09:58

На новому дитячому майданчику вінницького садочка №43 (вул. Чехова,12) вихованці закладу можуть займатись мініфутболом, настільним тенісом, баскетболом, гандболом. Це вже другий мультифункціональний майданчик, який збудований цього року на території дошкільних установ. Про це розповів міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбук.

«Ми створюємо умови, які спонукатимуть малечу до активності. Тому і ми будуємо спортивну інфраструктуру на території дитсадків. Цього року обладнали сучасні майданчики у двох закладах», – каже Сергій Моргунов.

На території комплексу садочка №43 встановлені гімнастичні снаряди, спеціально розроблені для дітей дошкільного віку. Також – ворота зі щитом для мініфутболу та гандболу, тенісний стіл, сітка для хокейних воріт тощо. Влаштували лавочки та додаткове освітлення.

«Бути в русі - це не лише про фізичне здоров'я, а і психологічне. Дуже важливо, щоб наші починання підтримували і батьки. Фізкультура має стати невід'ємною частиною життя вінничан. А ми і далі будемо розширювати мережу локацій для активності – як для дітей, так і дорослих», – зазначив Сергій Моргунов.

Нагадаємо, що у цьому році спортивний майданчик також зробили на території садочка №21, що на вулиці Міліційній https://cutt.ly/0TSD54l . Реконструювали стадіон біля школи №29 на вулиці Київській. Тепер тут сучасне спортивне ядро зі штучним покриттям https://cutt.ly/lTSFDjg . На фінішній прямій реконструкція спорткомплексу на Янгеля https://cutt.ly/ZTSF1hx .

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Реєстрація до дитячого садочка

Вибрати заклад дошкільної освіти та зареєструватися з онлайн-сервісом тепер просто та швидко.