Сергій Моргунов подякував Уряду Німеччини за підтримку України і Вінниці

27 грудня 2022, 09:39 (Відредаговано 27 грудня 2022, 09:42)

Вінницький міський голова разом із колегами оглянули перший транш допомоги, який днями прибув від Міністерства закордонних справ Німеччини та Посольства Німеччини в Києві.

Головне призначення гуманітарного вантажу – допомогти громаді пережити складну зиму. З наступною поставкою має надійти й інша частина допомоги, яка доповнить те, що є, зазначив на своїй сторінці у фейсбук Сергій Моргунов.

“Обговорили, як завдяки отриманому можемо покращити муніципальні пункти незламності та пункти приготування їжі. Слід бути готовими до будь-яких сценаріїв, коли у разі надзвичайної ситуації потрібно буде зігріти та нагодувати чимало людей”, – додав Сергій Моргунов.

Він подякував Уряду Німеччини, яка підтримує Україну з перших днів російського вторгнення.

“рф цілеспрямовано знищує енергетичну інфраструктуру нашої країни. У ці складні часи україно-німецьке партнерство є свідченням справжньої солідарності. Німеччина пліч-о-пліч з нами і у боротьбі з холодом. Переконаний, що разом ми переможемо ворога на всіх фронтах”, – написав міський голова.

Нагадаємо, 23 грудня, за сприяння Міністерства закордонних справ Німеччини, Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Києві, а також Німецького товариства міжнародного співробітництва “GIZ”, до Вінниці прибуло понад 8 тонн гуманітарної допомоги. До її складу ввійшли: намети з підігрівом та лампами, біотуалети, модульних кухонь, радіоприймачі, вогнегасники, спальні мішки, розкладачки, подушки, подовжувачі та інші технічні засоби.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Де знайти необхідне в разі блекауту

Де знайти пункти незламності, тепло, електрику, зв'язок, воду, ліки тощо в разі тривалої відсутності енергопостачання