Сергій Моргунов подякував польським містам Ополе та Познань за допомогу Вінниці

19 березня 2022, 19:53 (Відредаговано 19 березня 2022, 20:08)

Польща однією з перших закликала підтримати вступ України до ЄС. З Польщі постійно приходять гуманітарні вантажі. Польща приймає українців, яких рашисти вигнали з рідного дому. Війна показала, хто є справжніми друзями. Про це у своєму телеграм-каналі та на сторінці у фейсбуці написав Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«Із задоволенням познайомився з депутатами польського Сейму - Вітольдом Зембачинські та Адамом Шлапкою. Вони привезли до Вінниці чергову партію допомоги, яку збирають спільно з жителями Ополе та Познані. Мав нагоду подякувати громадам цих міст, які вже не вперше допомагають Вінниці», - каже Сергій Моргунов.

Очільник міста Сергій Моргунов додає, що депутати польського Сейму приїхали, щоб зрозуміти: чим ще особисто можуть допомогти.

«Передав вітання від вінничан нашим друзям у Польщі. Вони бажають нам стійкості і перемоги, бо знають, що ми не просто боремося за свою незалежність, а захищаємо і загальнолюдські цінності та майбутнє Європи. Дякую за підтримку! Все буде Україна! Перемога буде за нами!» - сказав Сергій Моргунов.

Нагадаємо, що це вже четверта партія допомоги, яку отримала Вінниця з польського міста Ополе. Загалом від громади надійшло 14 тонн гуманітарного вантажу.

Підписуйтеся на телеграм-канал Вінницького міського голови за посиланням: https://t.me/morgunovofficial

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Підтримка учасників АТО та ООС

Інформаційний сервіс для учасників антитерористичної операції, ООС та членів їх сімей

Ветеранський простір

Проєкт "Міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, їх сім'ям та сім'ям загиблих"