Сергій Моргунов: Новий тролейбус VinLine курсуватиме по маршруту №12-А

02 вересня 2021, 09:40

Незабаром на лінію вийде ще один тролейбус VinLine з автономним ходом. Він курсуватиме по маршруту №12-А «Немирівське шосе-Гніванське шосе». Також у «Вінницькій транспортній компанії» працюють над виготовленням п’ятого тролейбуса за цей рік, кузов готують до фарбування. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив міський голова Сергій Моргунов.

Нові тролейбуси мають ряд переваг. Зокрема, 20 км автономного ходу, майже безшумний компресор, модернізовані штанги струмоприймачів, низькополий кузов, економію споживання електрики на 30-40% порівняно з моделлю ЗіУ-9.

«Завдяки функції автономного ходу ми можемо продовжувати маршрути, не будуючи контактні мережі. Для вінничан з нових або віддалених мікрорайонів це важливо. Так з’являється більше можливостей зручно дістатись куди потрібно. Зокрема, попитом користується маршрут 12-А, який ми запустили минулого року. Додаємо новий безконтактний тролейбус саме на цей напрямок. Відтепер тут буде 4 одиниці. Тож ходитимуть вони частіше. А ще плануємо розвивати далі маршрут 15-А та сполучення з приєднаними громадами», - повідомив міський голова Сергій Моргунов.

Тролейбуси VinLine комфортні для пасажирів та легкі і безпечні в експлуатації.

На сьогодні на базі КП «Вінницька транспортна компанія» виготовили 10 тролейбусів VinLine, 5 з них мають автономний хід. Проєкт реалізовують з 2019 року.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Транспорт та міська мобільність

Інформаційна веб-сторінка щодо розвитку транспортної інфраструктури, міського пасажирського транспорту та зв'язку