Сергій Моргунов: «Невдовзі у Вінниці запрацює новозбудований корпус міської лікарні швидкої допомоги»

09 грудня 2021, 13:13

Невдовзі у Вінниці відкриють новозбудований корпус міської лікарні швидкої медичної допомоги, що на вулиці Київській, 68. Вже розпочали офіційну процедуру введення об’єкта в експлуатацію. Тривають останні налаштування медичного обладнання та устаткування. Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав міський голова Сергій Моргунов.

Будівництво нового корпусу Вінницької міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги стартувало наприкінці 2017 року. Це наймасштабніший проєкт у сфері охорони здоров’я міста, який реалізований за часи Незалежності. Тут пацієнти отримуватимуть якісну медичну допомогу європейського рівня.

«Проєктували лікарню, консультуючись з фахівцями одного з кращих госпіталів в Італії, враховували досвід інших закордонних медичних закладів. Закупили сучасне обладнання. В оснащення інвестовано 136 млн грн - за рахунок ресурсів громади та допомоги з державного бюджету», - каже міський голова Сергій Моргунов.

Також очільник міста додав, що одне із нововведень у лікарні ШМД те, що карети «швидкої» заїжджатимуть безпосередньо в приміщення корпусу, звідки пацієнтів вже транспортуватимуть до оглядових.

«На 1-му поверсі влаштували відділення екстреної медичної допомоги. На 2-му – відділення інтенсивної терапії на 18 ліжок. А 3-й поверх займає операційний блок на 4 операційні та зала телемедицини. В цокольному поверсі розмістили центральне стерилізаційне відділення та пральню», - зазначив міський голова Сергій Моргунов.

Загалом у новому корпусі лікарні - понад 3500 м2 приміщень.

Міська лікарня швидкої медичної допомоги визначена як опорна для Вінницького госпітального округу. І прийматиме пацієнтів не тільки з Вінниці, а і жителів області.

Теми