Сергій Моргунов: Наші спільні зусилля – на забезпечення порядку і якісних послуг

03 травня 2022, 11:50

Спільні зусилля у Вінниці спрямовуються на забезпечення порядку і якісних послуг, щоб люди могли відчувати себе комфортно і безпечно, наскільки це можливо у наших реаліях. Також комунальні служби наводять лад на вулицях із настанням весни. Про це на своїй сторінці у фейсбуці та телеграм-каналі написав Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«Загалом з початку цього року підлатали ділянки доріг на 214 вулицях. Як з допомогою спеціального пристрою рециклеру – установки, яку використовують в холодну пору, так і гарячим асфальтом. І поточні ремонти доріг тривають. Оновлюють і розмітку. Вінницькі дороги мають бути безпечними», - додав очільник громади.

Крім того, за його словами, комунальники дбають про розсаду у теплицях, з теплом розпочинаються і роботи з озеленення міста.

«Працівники комунальних підприємств роблять Вінницю охайною, і це треба не просто цінувати, а й підтримувати, особливо зараз – коли в країні війна і ми розуміємо, що можливості громади досить обмежені. Усі разом ми повинні берегти чистоту та порядок у місті і ставитись до цього відповідально. І для вінничан, і для нових мешканців це має бути аксіомою», - наголосив Сергій Моргунов.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради