Сергій Моргунов: 11 вулиць у приватному секторі Вінниці оновили з початку року

25 листопада 2021, 09:24 (Відредаговано 30 листопада 2021, 16:44)

Цьогоріч було заплановано провести капремонт на умовах співфінансування на десяти вулицях приватного сектору. Проте, завдяки зекономленим коштам, вдалось заасфальтувати дорогу ще на одній вулиці – Ціолковського. Тут роботи завершили 24 листопада. Міський голова Сергій Моргунов повідомив на своїй сторінці у фейсбук, що це ще один приклад активності жителів приватного сектору.

Кожного року у Вінниці проводять певний обсяг робіт для розвитку інфраструктури приватного сектору: прокладають мережі водопостачання та каналізації, асфальтують дороги. Роботи проводять на умовах співфінансування. Така співпраця з мешканцями триває уже понад 10 років.

«Вулиця Ціолковського на Кореї. Замість ґрунтової – нова асфальтована дорога. Ще один приклад активності жителів приватного сектору, – повідомив міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбук. – Люди вирішили робити ремонт на умовах дольової участі та отримали підтримку з бюджету. Перевагами муніципальної програми вони скористались не вперше: раніше каналізували свою вулицю. Коли мешканці долучаються до благоустрою – місто розвивається швидше».

Як розповів директор департаменту комунального господарства міської ради Юрій Семенюк, дорогу на вулиці Ціолковського відремонтували на всій протяжності – 420 метрів. Тут насипали щебінь, «підняли» люки, а днями завершили асфальтування.

«З початку року оновили 11 вулиць в різних мікрорайонах. Зручно і гарно - кажуть люди. Важливо планувати і втілювати зміни разом з вінничанами – незалежно від того, де вони живуть: у середмісті чи на околиці. Це один з головних принципів нашої Стратегії 3.0», – зазначив Сергій Моргунов.

У 2021 році першою на умовах дольової участі з мешканцями заасфальтували вулицю Юрія Курія, що в районі олійножирового комбінату. Майже 1000 квадратних метрів новенького асфальту поклали під час капітального ремонту Пластового тупика на Старому місті.

Відремонтували й ділянку вулиці Квітучої. Раніше тут була дорога зі щебеню та відсіву. Також зробили ремонт на вулицях Гагаріна, Суворова, Юрія Смірнова, Івана Огієнка, Тракторній, Пирогова.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради