«Роблю все, що під силу»: вінничанин зі Словаччини доправляє гуманітарну допомогу

20 квітня 2022, 14:11

У Вінницю продовжує надходити гуманітарна допомога з-за кордону. Приємно, що до її формування нерідко долучаються і наші земляки. Прикладом, Валерій Боднарчук, який наразі мешкає та працює у місті Кошице (Словаччина). За його сприяння 18 квітня до Гуманітарного штабу надійшов третій гуманітарний вантаж із продуктами харчування. Загалом до Вінниці Валерій передав вже майже 15 тонн продовольства.

У Словаччині вінничанин співпрацює з Rotari International, яким за час війни було організовано та передано в Україну більше 2 тисяч тонн гуманітарної допомоги, здебільшого це продовольство та ліки. Третина співробітників IT компанії підприємця залучена до популяризації та збору продуктів харчування у Європі.

«Мене не залишає думка про те, що в моїй державі сьогодні є люди, які не мають можливості прогодувати себе чи свою родину, і вони в цьому не винні, такий час настав! Тому мій обов’язок перед моєю державою зробити все, що під силу для того, щоб допомогти моєму народу, - розповідає Валерій Боднарчук. - Словаччина і кожен її громадянин роблять усе можливе для того, щоб допомогти Україні. Великі підприємства, мережі продуктових магазинів, оптові продуктові бази, виробники продуктів та ліків об’єднуються, бо розуміють – сьогодні Україна, а завтра - може бути Словаччина! Це навіть відчувається у повітрі! Низький уклін усім країнам, які сьогодні підтримують нас!»

Наразі волонтер не припиняє роботи. Запевняє, його команда у Словаччині збирає новий гуманітарний вантаж. Його найближчим часом доправлять до Вінниці.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Підтримка учасників АТО та ООС

Інформаційний сервіс для учасників антитерористичної операції, ООС та членів їх сімей

Ветеранський простір

Проєкт "Міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, їх сім'ям та сім'ям загиблих"