Ремонт доріг Вінниці з використанням рециклерів провели уже на понад 2-х десятках магістралей

23 березня 2022, 15:26 (Відредаговано 23 березня 2022, 15:29)

Другий тиждень поспіль у Вінниці дорожні служби проводять поточний ремонт доріг із застосуванням спеціальних пристроїв, - рециклерів, - та використанням технології так званого «холодного асфальту». Що дозволяє продовжити терміни експлуатації дорожнього покриття та запобігти його руйнуванню через перепади температур в міжсезонний період. Ці роботи уже проведені на 23 вінницьких вулицях, площах та проспектах.

Департамент комунального господарства та благоустрою міської ради спільно з КП «Вінницьке шляхове управління» регулярно проводять моніторинг дорожньої мережі міста для своєчасного виявлення пошкоджених ділянок та формування графіку виконання ремонтних робіт. В тому числі і перед настанням весняного сезону. І з настанням сприятливої погоди дорожники одразу приступають до цих робіт.

«В першу чергу це магістральні вулиці, де пролягають основні маршрути громадського транспорту, а також дороги з інтенсивним трафіком. Зокрема, вже провели ці роботи на вулицях Соборній, Келецькій, Пирогова, Брацлавській, 8-го Березня, проспектах Коцюбинського і Юності, площі Гагаріна, на Хмельницькому, Немирівському і Барському шосе та багатьох інших. Загалом 23 вулиці, - розповів заступник міського голови Микола Форманюк. - В планах ремонтних робіт до кінця цього тижня ще 8 вулиць».

Упродовж середи-п’ятниці дві бригади, які виконують ремонт з допомогою рециклерів, працюватимуть на вулицях: Ширшова, Бевза, Маяковського, Стеценка, Чумацькій, Молодогвардійській, Станіславського та 2-му провулку Хмельницького шосе.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради