Ремонт доріг, новий садочок та освітлення на приєднаних територіях: Сергій Моргунов розповів про додаткові видатки

27 серпня 2021, 11:55

Депутати Вінницької міської ради підтримали рішення про виділення додаткових коштів на розвиток різних сфер життєдіяльності громади. Зокрема фінансовий ресурс спрямували на модернізацію закладів медицини і освіти, інфраструктурні проекти та розвиток приєднаних територій.

50 млн грн субвенції місто отримало з обласного бюджету на капітальний ремонт вулиці Данила Нечая. Цей інфраструктурний проект реалізовується у 2 черги: першу завершили у 2019 році, нині тривають роботи по комплексній модернізації до вулиці Брацлавської і цього року реконструкція буде завершена.

«Це дозволить нам продовжувати розвивати район Старого міста, адже це головна магістраль для цього мікрорайону. Завершимо другу чергу ремонту вул. Данила Нечая. Хочу подякувати голові обласної адміністрації Сергію Борзову та голові обласної ради Вячеславу Соколовому за підтримку цієї позиції. Крім того, відзначу унікальний для України наш проєкт по очистці річки Південний Буг – з екологічного фонду обласного бюджету ми отримаємо на це 10 млн грн», - повідомив міський голова Сергій Моргунов.

Також виділили кошти на реконструкцію вул. Батозької, на ділянці від просп. Коцюбинського до вул. Академіка Янгеля. До реалізації цього масштабного проєкту планують приступити вже цього року.

Відзначимо, що галузь освіти залишаються пріоритетною у розвитку міста. На завершення реконструкції спортивного ядра біля школи №29 спрямують 2,8 млн грн. 4,8 млн грн виділили на підготовку до відкриття дитячого садочка №16, що на вул. Зерова, де проводиться реконструкція. Передбачено, що маленьких вінничан заклад прийматиме вже наприкінці цього року. Також вже для шкіл громади планують придбати нові меблі та комп’ютерну техніку.

«По «Новій українській школі» ми нарешті завершили усі переговорні процеси з обласною владою і отримуємо 10 млн субвенції з державного бюджету. І ще з міського виділяємо 3,7 млн грн для закупівлі відповідної техніки, обладнання та іншого інвентарю для навчання дітей за сучасними методиками», - додав міський голова Сергій Моргунов.

Продовжують посилювати і медичні заклади. Для лікарні швидкої медичної допомоги передбачена закупівля обладнання на суму 4,6 млн грн та оновлення приміщень. На це спрямують 1,5 млн грн - в рамках проєкту Emergency-2020. А для пологового будинку №1 придбають додаткове устаткування.

Працюють і над розвитком приєднаних сіл. Зокрема, у селах Вінницькі Хутори, Писарівка, Щітки, Гавришівка та Стадниця передбачена реконструкція вуличного освітлення. На це з бюджету спрямовують 1,5 млн грн.

«Важливе питання щодо розвитку приєднаних територій. Окрім проєкту з освітлення, в Писарівці плануємо ремонт лікарської амбулаторії і виділяємо кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації по ремонту дитячого садочку. Хочу зазначити, що фактично ми виділяємо кошти на різні сфери діяльності в рамках наших можливостей і ефективного використання бюджету, щоб наша громада разом з новими територіями продовжувала динамічно розвиватися», - додав очільник міста.

Теми

Департамент фінансів

Контакти:
(0432) 59-50-10
vinmfu@vmr.gov.ua

Ще новини за темами «Фінанси»

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Бюджет громадських ініціатив

Бюджет громадських ініціатив - це інструмент активних громадян для покращення Вінницької міської територіальної громади

Відкритий бюджет громади

Бюджет громади – її головний фінансовий документ, план утворення та використання фінансових ресурсів для забезпечення завдань і функцій, які здійснюють органи місцевого самоврядування