Пироговський пікнік: повна програма та розклад заходу

28 серпня 2021, 08:39 (Відредаговано 28 серпня 2021, 08:42)

4 вересня на території Національного музею-садиби Миколи Пирогова відбудеться перший Пироговський пікнік, в рамках якого вінничани та гості міста зможуть відчути атмосферу доби, коли жив видатний хірург.

Національний музей-садиба М.І. Пирогова розташований в південно-західній частині міста Вінниці, у мальовничій садибі Вишня, де проживав з родиною і працював Микола Іванович Пирогов. Ця локація вже понад півстоліття є справжнім туристичним магнітом Вінниці.

Пироговський пікнік, який пройде на території садиби, організований колективом музею, громадською організацією «Клуб подільської кухні» та Вінницькою міською радою. Його метою є популяризація імені видатного хірурга та розкриття й підсилення туристичного потенціалу цієї локації.

Захід пройде 4 вересня у форматі ретро-пікніка другої половини ХІХ ст. у поєднанні з тематичними активностями. Вхід на територію музею відбуватиметься за стандартними тарифами (дорослі — 20 гривень, діти — 10 гривень; пільгові категорії — безкоштовно). Захід на території музею триватиме з 11:00 до 17:00. О 10:00 розпочнеться ретро-пікнік від Вінницького товариства любителів вінтажу, для участі у якому необхідно буде зареєструватися тут: https://cutt.ly/bWoDvkJ.

Інші заходи та екскурсії цього дня у садибі можна буде відвідати без попередньої реєстрації. Відвідувачі зможуть розташуватися у пікнікових зонах на території музею з дотриманням правил перебування.

Детальний розклад програми:

10:00 ● Ретро-пікнік ХІХ ст. від Вінницького товариства любителів вінтажу (за попередньою реєстрацією https://cutt.ly/bWoDvkJ).

З 11:00 до 17:00 ● Пікнікова зона. Частина території музею буде відведена під пікнікову зону, де відвідувачі зможуть розстелити покривала і влаштувати пікнік. ● Представлення здорових/тематичних смаколиків від місцевих виробників, які відвідувачі зможуть придбати. ● Гостей зустрічатимуть господарі дому – Микола та Олександра Пирогови. Також діятиме фотозона. ● Екскурсія територією музею (безкоштовно, щогодини в порядку живої черги). ● Тематичні екскурсії музеєм-аптекою та будинком (за вартістю екскурсійного квитка).

12:30 ● Майстер-клас з приготування трав’яного чаю «Бадьорий ранок»

13:00 ● Лекція «Чаювання та етикет середини ХІХ ст» від Вінницького товариства любителів вінтажу

14:00 ● Презентація книги-довідника «За рецептами Миколи Пирогова», розмова з упорядниками.

15:00 ● Майстер-клас з приготування кави з рослинним молоком

15:00-17:00 ● Майстер-клас з гри в крокет

15:30 ● Лекція «Про що розповідають щоденники Миколи Пирогова»

16:00-17:00 ● Майстер-клас з історичного танцю

16:15 ● Майстер-клас з приготування фруктового чаю з листям м’яти та медом

Є можливість підписатися на сторінку події у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/events/195752262606569 та отримати нагадування про її проведення.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Інвестиційний портал

Вінниця – місто, де комфортно працювати, створювати, надихатись, відпочивати та розвиватись. Інвестуйте у Вінниці!

Туризм

Ласкаво просимо до Вінниці! Міста, яке вміє дивувати та надихати на нові ідеї!