Прибрали, залили підлогу – жителі вінницької багатоповерхівки на вул. Янгеля покращують своє укриття

26 серпня 2022, 09:03

Мешканці будинку по вулиці Академіка Янгеля,69 власними силами облаштовують підвальне приміщення під укриття. Спочатку винесли звідти весь непотріб і повністю очистили приміщення. Днями, за підтримки депутата Вінницької міської ради Петра Бабія, зробили стяжку підлоги.

Організувати людей вдалось пану Олександру Пятих – відповідальному по будинку. З 2014 року він займає цю посаду, і з тих пір будинок та прилегла до нього територія змінились лише в кращу сторону. За програмою співфінансування було встановлено пластикові вікна у під’їзді, замінено покрівлю будинку, встановленні датчики освітлення, замінено труби у підвалі, тощо. А з початком війни люди почали облаштовувати укриття.

«Я сам військовий, тому дуже добре розумію, що таке війна, – каже пан Олександр. – Ми надихнулись прикладом жителів будинку по вулиці Стельмаха, де вони організувались та облаштували своє підвальне приміщення на умовах співфінансування. Тому і прийняли рішення привести в порядок свій підвал».

Організувавшись, жителі будинку власноруч навели порядок та демонтували кладові приміщення підвалу. З стяжкою підлоги мешканцям допоміг депутат Вінницької міської ради Петро Бабій.

«Спочатку ми хотіли просто засипати підлогу, але Петро Валерійович наполіг на тому, щоб зробити якісно і залити її бетоном, – каже Олександр Пятих. – Він за власні кошти організував доставку матеріалів та робочу бригаду і за це ми всі йому дуже вдячні».

Також варто зазначити, що нещодавно Фонд громади «Подільська громада» анонсував проєкт «Укриття для життя», і мешканці цього будинку отримають фінансування у розмірі 10 тисяч гривень на облаштування укриття у підвальному приміщені.

«За виділенні кошти ми побілимо та пофарбуємо стіни, а з палетів зробимо меблі, проведемо освітлення, – каже Олександр Пятих. – Поки триває війна, ми будемо використовувати це приміщення як укриття, але в планах – зробити щось для людей. Як тільки закінчиться війна, ми будемо думати що там можна організувати».

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Єдиний Рахунок у місті Вінниці

Проєкт «Єдиний Рахунок» покликаний виконувати функції єдиного розрахункового центру, який консолідує нарахування, прийом та обробку платежів за житлово-комунальні послуги

Ресурсний центр підтримки ОСББ Вінниці

Розвиток самоорганізації мешканців багатоквартирних будинків

Калькулятор субсидії

Онлайн розрахунок житлово-комунальної субсидії

Реєстр зборів співвласників будинків

Оприлюднення результативних частин протоколів рішень, які прийняті зборами співвласників багатоквартирних будинків