Подільський шлях святого Якова презентували на виставці у Львові

20 жовтня 2021, 16:06

У рамках міжнародної виставки «ТурЕКСПО», яка щорічно проходить у Львові, відбулося представлення туристичного маршруту Camino Podolico та туристичних принад Поділля.

З 19 по 21 жовтня на стадіоні «Арена Львів» проходить Міжнародна виставка «ТурЕКСПО» – знакова подія у туристичній галузі Західної України, де зустрічаються представники національних та міжнародних туристичних організацій, керівники закладів розміщення, відпочинку та оздоровлення.

Мета виставки - популяризувати туристичні можливості об`єктів України та світу, просувати український турпродукт на міжнародний ринок, продемонструвати широкому колу фахівців новітні досягнення у сфері послуг, створити майданчик для проведення переговорів і, як наслідок, сприяти розвитку внутрішнього та в’їзного туризму.

Під час події департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради спільно з Барською міською радою знайомили учасників виставки з концепцією культурного маршруту Camino Podolico і його атрибутами. Охочі могли зазирнути в окуляри віртуальної реальності і відчути себе на місці мандрівника, який проходить Подільським Каміно, побачити мальовничі панорами і архітектурне надбання регіону.

Проєкт «Camino Podolico: Подільський шлях святого Якова» реалізує Барська міська рада у партнерстві з Вінницькою міською радою, а також територіальними громадами Вінницької та Хмельницької областей у межах партнерської програми «Культура. Туризм. Регіони» Українського культурного фонду та Державного агентства розвитку туризму України.

Паралельно з роботою виставкового павільйону у медіацентрі Арени Львів 19 жовтня проходила серія панельних дискусій «Туризм 21-22. Нові тренди та можливості» за участю Державного агентства розвитку туризму України, органів державної влади та фахівців туристичної галузі України. Директор департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради Олександр Вешелені став одним зі спікерів панелі «Ефективна формула бренду: компанія, громада, місто, країна», розкриваючи питання брендингу міст та складові бренду Вінниці.

20 жовтня у малій конференц-залі Арени Львів відбулася презентація «Запуск культурно-пізнавального маршруту Camino Podolico – Подільський шлях Святого Якова», яку представив Олександр Вешелені.

«Проєкт створює для різних цільових аудиторій нове сприйняття Поділля як туристично привабливої території. Він започатковує в Україні перший пішохідний маршрут за моделлю Шляху святого Якова (Camino de Santiago), поєднуючи Вінницю та Кам’янець-Подільський історичною дорогою через Бар. Camino Podolico пролягає 13 мальовничими та багатими на спадщину населеними пунктами Поділля, які вже в цьому сезоні в тестовому режимі приймали десятки пілігримів», - зазначив директор департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради Олександр Вешелені.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Інвестиційний портал

Вінниця – місто, де комфортно працювати, створювати, надихатись, відпочивати та розвиватись. Інвестуйте у Вінниці!

Туризм

Ласкаво просимо до Вінниці! Міста, яке вміє дивувати та надихати на нові ідеї!