Півтора кілометра земляного полотна вже влаштували під першу у Вінниці бетонну дорогу

01 грудня 2021, 11:02

У Вінниці на вулицях Проектних біля індустріального парку тривають земляні роботи під бетонну дорогу протяжністю півтора кілометра. Планується, що товщина бетонного покриття сягатиме 22 см. Тут будуть тротуари, велодоріжки, вже встановили більше 60 опор під сучасні ЛЕД-світильники.

Будівництво нових доріг - це один з етапів масштабної розбудови інфраструктури Вінницького індустріального парку, який для міста є точкою промислового зростання. Для інвесторів промисловий майданчик з підготовленою системою комунікацій та якісною дорогою набагато привабливіший.

У 2019 році в районі вулиці Проектної розпочалась розбудова інженерних комунікацій. Тут проклали майже 7 км мереж водопроводу та каналізації на Немирівському шосе. Збудували майже 2,5 км ліній електропередач та трансформаторну підстанцію на 10кВ.

«Земляні роботи на вулиці Проектній розпочались у 2020 році та продовжились у 2021 році. Тут вже влаштовано півтора кілометра земляного полотна під майбутню бетонну дорогу. Це буде перша бетонна дорога у Вінниці. Безпосереднє бетонування будуть робити наступного року», – каже директор департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради