«Після лікування обов’язково заберу її додому» - історія порятунку вінничанином безпритульної собаки

16 вересня 2022, 15:40

Близько двох місяців тому до Вінницького муніципального притулку для тварин вінничанин привіз травмовану собаку, яку переїхала автівка. Чоловік її побачив поблизу автомийки, де працює. «Вона жалісливо скавчала та просила допомоги у перехожих. Коли я підійшов та зазирнув у її очі й побачив біль цієї собаки, зрозумів, що я зобов’язаний її врятувати», - говорить вінничан Юрій.

Коли травмовану Ельзу, так згодом назвали цю собаку, привезли до Муніципального притулку їй відразу надали допомогу та почали підготовку до складної операції.

«Я побачила собаку в тяжкому стані. Ми зробили рентген, який показав відкритий перелом плечової кістки над ліктьовим суглобом, а задні кінцівки були повністю роздроблені. Після операції треба було за нею ретельно доглядати та постійно робити перев’язки. Робити це з твариною набагато складніше, ніж з людиною», – розповіла ветеринар Муніципального притулку для тварин Світлана.

Кваліфіковані ветеринари притулку провели складну операцію і наразі тварина проходить курс реабілітації.

Вінницький муніципальний притулок для тварин на постійній основі надає медичні послуги для чотирилапих, будь-то котики чи собаки. Завдяки міській раді при проектуванні закладу було придбано й апарати УЗД та рентгенапарат, які стають у нагоді при оперуванні. Не в усіх ветеринарних клініках нашого міста є такий функціонал.

Наразі Ельзу майже щодня відвідує її рятівник пан Юрій, приносить їй смаколики та зазначає, що обов’язково забере її до себе додому, незважаючи на те, що вона повноцінно не ходить. «Після лікування обов’язково заберу її додому, я вже почав майструвати для неї вольєр», - наголосив рятівник – пан Юрій.

Також зазначимо, що Вінницький муніципальний притулок для тварин усі операції проводить безкоштовно.

Щодня співробітники притулку надають усю необхідну для тварин підтримку та захист. Ветеринари проводять всі маніпуляції із вакцинуванням, стерилізацією та кастрацією. На території закладу є лабораторія, УЗД, рентген, дві операційних одна в притулку, друга в клініці, оглядова, грумінг. Проводять чотирилапим і санітарні процедури.

«До нас у притулок потрапляють різні тварини і усім їм ми надаємо кваліфіковану допомогу. Бувають і травмовані тварини, яким ми даємо знеболювальне, кровоспинне тощо, робимо усе, щоб допомогти “братам нашим меншим”», - говорить начальник Вінницького муніципального притулку для тварин Леонід Зелінський.

Вінничани, які бажають знайти собі вірного друга, можуть звернутись до притулку. Він розташований на вул. Гонти 26 Е. Телефони: 0673838377 та 0673834009

Фейсбук сторінка: www.facebook.com/vinmsfa

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Анонси аукціонів

Оренда та приватизація нерухомого майна