Під Вінницею відкрили Центр сімейного відпочинку маріупольців - Сергій Моргунов

13 червня 2022, 22:23

Сьогодні, 13 червня, біля Вінниці відкрили перший в Україні оздоровчий центр “Я – Маріуполь. Родина”. Зранку у комплекс заїхали 35 сімей з дітьми. Загалом за вісім змін тут зможуть оздоровитися майже тисяча маріупольців. Міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбук та у телеграм-каналі розповів про оздоровчий центр, який є спільним проєктом муніципалітетів Маріуполя і Вінниці за сприяння Нацполіції.

“Ще коли ми обговорювали з Вадимом Бойченком створення у Вінниці центру підтримки маріупольців, запропонував організувати й психологічну реабілітацію саме для дітей. І ми це зробили”, - говорить Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Очільник міста зазначив, що Національна поліція надала у користування свій заклад посеред хвойного лісу. Вінницька міська рада допомогла з підготовкою комплексу до роботи, організацією харчування, а вінницька молодь – з прибиранням території. Також для маленьких гостей запланували різні екскурсії, майстер-класи та активності. Колеги з Маріупольської міської ради оновили наповнення будиночків, встановили на території спортивний та дитячі майданчики.

«Ми змогли зробити це спільно, і є перший заїзд на 12 днів. І ми дуже хочемо, щоб дітки відволіклись від страхіть війни. Вінничани мають допомогти своїм розумінням і ставленням, люди пережили жахливу трагедію, і важливо допомогти їм повернутися до спокійного життя» , - додав Сергій Моргунов.

“Ми вдячні команді Вінницької міської ради, яка відгукнулася і в стислі терміни ми відкрили Центр підтримки у Вінниці. Але ми пішли далі й відкрили ще оздоровчий центр. Щоб дорослі й діти хоча б трохи пожили в режимі тиші, яку ми так довго чекали. Бо вони пережили великі жахи”, - говорить Маріупольський міський голова Вадим Бойченко.

Вадим Бойченко підкреслив, шо у 2014 році місто було під окупацією терористів т.зв. ДНР, і саме 13 червня маріупольці мали б відзначати восьму річницю визволення: «Я вірю, що ЗСУ подарують нам також ще один День визволення, коли ми будемо повертати своє місто. Ми хочемо жити в свободі та мирі. Ці люди їхали і залишились без нічого, але вони вірили в нашу державу. І настав той етап, коли українці мали об’єднатись та створити такі центри підтримки».

Начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Іван Іщенко зауважив, що територія оздоровчого центру перебуватиме під постійним наглядом правоохоронців. “Національна поліція забезпечує безпеку сімей. Тут постійно будуть патрулювати поліцейські та чергувати ювенальні поліцейські, щоб діти відчували себе повністю захищеними. Для нас було дуже приємно надати табір. Поліція буде супроводжувати дітей та матерів на всіх заходах, які будуть для них проводитись”, - уточнив він.

Також голова Вінницької обласної ради В’ячеслав Соколовий зазначив, що на Вінниччині залишається близько 170 000 тисяч переселенців.

“Війна нас об'єднала, тож кожен на своєму місці працює і допомагає, щоб подолати це жахіття. Вінничани з Маріуполем! І я впевнений, коли маріупольці будуть повертатись додому, то і тоді вінничани не будуть стояти осторонь. Ми будемо допомагати відновлювати місто”, - говорить В’ячеслав Соколовий.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Оповіщення населення

Засоби оповіщення населення при виникненні надзвичайних ситуацій

Де знайти необхідне в разі блекауту

Де знайти пункти незламності, тепло, електрику, зв'язок, воду, ліки тощо в разі тривалої відсутності енергопостачання

Довідник для внутрішньо переміщених осіб

Довідник, який надасть можливість швидко адаптуватись у Вінниці внутрішньо переміщеним особам

Переселенцям

Уся інформація для громадян, евакуйованих з територій України, де здійснюються бойові дії