Переселенцям у Вінниці потрібні подушки, ковдри та матраци - їх можна приносити до управлінських компаній

12 квітня 2022, 16:11

У Вінниці продовжують цілодобово приймати та розміщувати евакуйованих українців з тих міст, де ведуться бойові дії. Щодня до міста прибуває дуже багато людей. Їх розміщують у різних закладах Вінницької громади. Наразі у пунктах тимчасового прихистку для переселенців є потреба в ковдрах, подушках, постільній білизні, рушниках, карематах та матрацах. Небайдужі вінничани, які мають змогу поділитися такими речами, можуть приносити їх до управлінських компаній. А їх працівники передаватимуть необхідне до пунктів тимчасового поселення переселенців. Про це повідомили у департаменті житлового господарства міської ради.

«Практично з перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну до Вінницької громади щодня приїздять переселенці з тих регіонів України, де тривають бойові дії. Їм допомагають якомога швидше знайти прихисток та дати все необхідне для проживання. Наразі для поселення внутрішньо переміщених осіб потрібні ковдри, рушники, матраци, подушки, постільна білизна та пледи. Я звертаюсь до усіх небайдужих з проханням про допомогу. Якщо у вас є можливість допомогти, то приносьте ці речі до управлінських компаній - тут постійно моніторять потреби тих закладів, де перебувають переселенці», - говорить директор департаменту житлового господарства Роман Фурман.

Він додає, що пункти збору речей при управлінських компаніях створили для зручності вінничан. Відтепер не потрібно з матрацами та подушками їхати через все місто, аби передати їх для переселенців. Достатньо принести речі до найближчої управлінської компанії, а її працівники доставлять їх туди, де на них чекають.

Адреси управлінських компаній, де з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 17:00 години приймають гуманітарну допомогу для переселенців:

УК «Київська» вул.Станіславського,5

УК «Замостя» - просп.Коцюбинського,11

УК «Господар Люкс» - вул.Келецька,65

УК «Територія комфорту» - просп.Космонавтів,23

УК «Житло - Гарант» - вул.М.Ващука,16

ПП «Бокуд» - вул. О.Антонова,44 та вул.Ватутіна,46

ТОВ «ЖЕО»- вул.Л.Ратушної,22а

Нагадаємо, від початку російсько-української війни у Вінниці зареєструвались 19305 внутрішньо переміщених осіб, у тому числі 5851 дитина.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Підтримка учасників АТО та ООС

Інформаційний сервіс для учасників антитерористичної операції, ООС та членів їх сімей

Ветеранський простір

Проєкт "Міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, їх сім'ям та сім'ям загиблих"