Переселенцям пільгових категорій у Вінниці оформлюють картки для безкоштовного проїзду у громадському транспорті

14 червня 2022, 14:24

Муніципальну картку вінничанина для безкоштовно проїзду у громадському транспорті можуть оформити пільгові категорії переселенців, серед яких пенсіонери та люди з інвалідністю. Наразі вони можуть це зробити у Прозорих офісах за адресами: вул. Брацлавська, 85 та Космонавтів, 30.

Щоб мати можливість безкоштовно користуватись громадським транспортом у Вінниці, пенсіонери, люди з інвалідністю та інші пільгові категорії населення мають оформити Муніципальну картку вінничанина. «Жителі з інших регіонів, які вимушені були переїхати і оселитись у Вінниці, інтегруються в громаду. Для того, щоб пільгові категорії переселенців також безкоштовно користувались громадським транспортом, вони можуть оформити собі Муніципальну картку вінничанина https://et.vn.ua/beneficiaries», – каже заступник міського голови Галина Якубович.

Отримавши картку, людина, яка заходить у громадський транспорт, повинна прикласти її до валідатора. «Це важливо робити усім, хто має право на безкоштовний проїзд. Адже на підставі цих даних Вінницька міська рада компенсує транспортній компанії кошти за перевезення пільговиків», – додала Галина Якубович.

Наразі переселенці пільгових категорій можуть оформити картку у двох Прозорих офісах: вул. Брацлавська, 85 та Космонавтів, 30. З собою потрібно мати лише паспорт, ідентифікаційний код, довідку про тимчасову реєстрацію та документ, який підтверджує пільгу (пенсійне посвідчення, довідка МСЕК тощо). Вже на місці людині зроблять фото.

«Наголошуємо, що оплата проїзду в громадському транспорті Вінницької міської територіальної громади є обов’язковою умовою для стабільного функціонування транспортної системи. Найпопулярнішим видом оплати проїзду у громадському транспорті Вінниці є Муніципальна карта вінничанина», – каже директорка КП «Вінницякарсервіс» Катерина Бабіна.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Транспорт та міська мобільність

Інформаційна веб-сторінка щодо розвитку транспортної інфраструктури, міського пасажирського транспорту та зв'язку