Партію FPV-дронів передали бійцям новоствореного стрілецького підрозділу Національної поліції України міська рада разом з громадою за сприянням Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу

02 вересня 2024, 15:45

Партію FPV-дронів передали бійцям новоствореного стрілецького підрозділу Національної поліції України міська рада разом з громадою за сприянням Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу

Пройшли навчання та вже готуються на фронт. Вінниця підсилила один з батальйонів, який відправиться на передову боронити наше небо й землю від окупантів. Для них передали першу партію безпілотників.

«Наша команда Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу передає новоствореному стрілецькому батальйону Національної поліції України допомогу, яка допоможе їм наблизити Перемогу. Наразі це перша поставка FPV-дронів, готуємо ще одну. Ці безпілотники мають потужніші батареї, полегшений корпус, що дозволяє дрону знаходитись довше в повітрі. А також збільшені пропелери. Ці характеристики покращать виконання бойових завдань наших Захисників на лінії фронту. Ми робимо все для того, щоб хлопці могли ефективно виконувати свої бойові завдання, мали чим обороняти нашу незалежність та зберегти суверенітет України», – розповідає секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський.

Бійці, які до повномасштабного вторгнення російських військ в Україну протидіяли злочинності, оберігали безпеку та захищали права і свободу громадян, сьогодні – боронять українців від лиха, яке принесли на нашу землю окупанти.

«Наші бійці виконують задачі із захисту країни на фронті ще з початку повномасштабної війни. А цьогоріч ми сформували ще один, новий окремий стрілецький батальйон, бійці якого також будуть працювати на передовій. Ми готуємося до цього. Висловлюємо щиру подяку органам місцевого самоврядування за активну допомогу. Раніше це були транспортні засоби, Mavic 3T. Таке підсилення збереже життя наших співробітників, і кожна ця " "бойова пташка" – це крок до перемоги», – каже заступник начальника ГУ НП у Вінницькій області Володимир Олексюк.

Військовий Богдан, який служить у складі стрілецького підрозділу каже, що потреба в безпілотниках, які допомагають з неба бачити ворожу техніку та самого противника, залишається пріоритетною.

«В нашому новоствореному підрозділі є взвод, бійці якого пройшли базову спеціальну підготовку, навчилися працювати на дронах. Мають практичні навички: складати, розкладати, перепрошивати. Але самих пташок нам не вистачає, тому дякую за підсилення та підвищення боєздатності підрозділу», – каже військовослужбовець.

Під час передачі були також присутні депутати Вінницької міської ради та координатори Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Роман Андронійчук та Андрій Піжевський. Вони подякували бійцям за відвагу та стійкість, а також побажали якнайшвидшого повернення додому.

«На запити бійців ми реагуємо достатньо швидко. Кожного разу, коли ми передаємо їм обладнання, вони дають нам перелік необхідного. Після проходження тендеру закуповуємо все за списком. Загалом підтримуємо та прислухаємося до потреб 51 бригади», – каже Андрій Піжевський.

Нагадаємо, згідно з дослідженням ГО «Громадський контроль», Вінниця є лідером серед обласних центрів за часткою передбачених коштів на підтримку Сил оборони України. А бюджет громади на 2024 рік розподілений згідно з ключовими принципами та пріоритетами: «Безпека та оборона», «Стійкість», «Турбота». Цьогоріч на пріоритет «Безпека та оборона» Вінницька міська рада у бюджеті громади передбачила 1,2 млрд грн.

Довідково: Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб створено в березні 2022 року спільним рішенням вінницької обласної та міської рад. Штаб створено на період дії воєнного стану для координації зусиль місцевого самоврядування, бізнесу та волонтерів по допомозі армії (силам оборони України). Очолює штаб Володимир Гройсман.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Департамент цивільного захисту

Контакти:
(0432) 59-50-77
parfilov@vmr.gov.ua

Ще новини за темами

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси
Головне зображення сервісу Укриття Вінниці та інші приміщення тимчасового перебування

Укриття Вінниці та інші приміщення тимчасового перебування

Інформація про розміщення укриттів та приміщень для тимчасового перебування населення

Головне зображення сервісу Корисне під час війни

Корисне під час війни

Важлива інформація для мешканців громади на час війни

Внутрішньо переміщеним особам

Уся інформація для громадян, евакуйованих з територій України, де здійснюються бойові дії

Головне зображення сервісу Довідник для внутрішньо переміщених осіб

Довідник для внутрішньо переміщених осіб

Довідник, який надасть можливість швидко адаптуватись у Вінниці внутрішньо переміщеним особам