Пара акробатів та сумоїст з Вінниці візьмуть участь у Всесвітніх іграх у США

05 липня 2022, 14:29 (Відредаговано 05 липня 2022, 14:36)

Вінницькі акробати Данило Стецюк та Богдан Пограничний та сумоїст Важа Даіаурі представлятимуть Україну на Всесвітніх іграх, які відбудуться 7-17 липня у США. Це топові міжнародні комплексні змагання з різних видів спорту.

Тут змагатимуться 4500 спортсменів з більше ніж ста країн світу. Вінницю та Вінницьку громаду представлятимуть спортсмени зі спортивної акробатики, Майстри спорту міжнародного класу Богдан Пограничний та Данило Стецюк. Чоловіча пара отримала «золото» у Кубку світу зі спортивної акробатики Rzeszów FIG Acro World Cup, який проходив у польському місті Жешув. Їхньою підготовкою займалися заслужені тренери України Юрій Голяк та Галина Ковальчук.

Крім того, путівку на Всесвітні ігри виборов і Заслужений майстер спорту України з сумо Важа Даіаурі. Спортсмен переміг у міжнародному рейтинговому турнірі з сумо класу «А» «ROLAND CUP», який відбувся у німецькому місті Бранденбург. Сумоїст - неодноразовий чемпіон Світу та Європи. За свою спортивну кар’єру здобув звання Заслуженого Майстра спорту з сумо та звання Майстра спорту з вільної боротьби. Тренує чемпіона його батько - Заслужений тренер України Важа Даіаурі.

«Спортсмени уже знаходяться у Бірмінгемі, де проходять адаптацію до зміни часового поясу та готуються до змагань. Церемонія відкриття Всесвітніх ігор відбудеться 7 липня о 20:00. Трансляція боротьби сумо пройде 9 липня, а спортивної акробатики - 16 липня. З нетерпінням чекаємо старту. Впевнений у високих результатах вінницьких спортсменів. Вболіваймо за найсильніших, вболіваймо за наших! Слава Україні!» - говорить голова комітету по фізичній культурі і спорту міської ради Сергій Краєвський.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його