Офіс туризму Вінниці презентує чергові новинки для дітей та дорослих

04 серпня 2022, 12:37 (Відредаговано 04 серпня 2022, 14:58)

Для дорослих цього тижня у Вінниці відбудеться екскурсія, яку Офіс туризму підготував у співпраці з гідесою Оксаною Роздорожнюк. Авторська програма «Два полюси одного міста» відбудеться у неділю, 7 серпня о 13:30 годині.

«Оксана Роздорожнюк поєднає два енергетично полярні туристичні об’єкти. Перший з них – ставка «Вервольф» – одне з найзагадковіших місць в Україні часів Другої світової війни, навколо якого й нині існує безліч міфів. А інший полюс – садиба генія, що випередив час, людини з великим серцем – Миколи Івановича Пирогова. Його сміливі ідеї здавалися фантастикою світилам медицини XIX століття, а освітянські новаторства не втратили актуальності й у XXI», – зазначила директорка КП «Офіс туризму Вінниці» Тетяна Маєвська.

Організатори додають, що це дві захоплюючі історії, що ніби гостросюжетний фільм тримають у напрузі до останньої хвилини. І кожна з них багата надзвичайними подіями та дивовижними поворотами. Екскурсія з транспортним супроводом «Два полюси одного міста» стартує від Храму Покрови Пресвятої Богородиці, вул. Київська, 1. Вартість екскурсії – 320 грн (для ВПО діє знижка). Для участі необхідно заповнити гугл-форму: https://cutt.ly/FZOIOaU

Ще один атмосферний екскурсійний проєкт відбудеться у неділю, 7 серпня о 11:00 від Альони Сазонової та Офісу туризму Вінниці під назвою «Вінниця за 100 хвилин» Організатори зазначають, що лише за 100 хвилин Ви зможете дізнаєтесь найцікавіші факти Міста Ідей , що цьогоріч відзначає свій 659-й день народження. Насолодитесь неймовірною красою наших храмів та познайомитеся ближче з її архітектурними шедеврами. Екскурсія стартує від площі Шевченка (біля Краєзнавчого музею).

Вартість екскурсії – 180 грн (для ВПО діє знижка). Для участі необхідно заповнити гугл-форму: https://cutt.ly/0ZPdesk

Для юних любителів кіномистецтва Офіс туризму Вінниці пропонує цікаву серпневу прем’єру: поринути у чарівний світ кінематографу у новому екскурсійному проєкті «Чарівний світ кіно». «На дітей 7-13 років чекатимуть п’ять зупинок в історичному центрі Вінниці, п’ять секретів кінематографу, п’ять тематичних конкурсів та показ мультфільму "DC Ліга СуперУлюбленців" у кінотеатрі "Родина". Дітвора дізнається про історію кіно, акторську майстерність, коли з’явилися і де були перші кінотеатри в нашому місті та багато інших цікавинок», - кажуть організатори. Екскурсійний проєкт «Чарівний світ кіно» відбудеться 21 та 28 серпня об 11:00 годині.

Екскурсія стартує від площі Ліверпуль (біля Макдональдсу).

Вартість – 200 грн (для ВПО діє знижка). Для участі 21 серпня необхідно заповнити гугл-форму: https://cutt.ly/9ZPjlj5

Для участі 28 серпня необхідно заповнити гугл-форму: https://cutt.ly/EZPjgNv

Нагадуємо, що екскурсії проводяться з дотриманням правил безпеки під час повітряних тривог.

Теми