Облводоканал відновлює асфальт після аварійних розкопок на П’ятничанах, а «ВМТЕ» виконує підготовчі роботи на Замості

15 квітня 2022, 13:29 (Відредаговано 15 квітня 2022, 13:31)

Сьогодні, 15 квітня, тепловики продовжують аварійні роботи на вулицях Константиновича та Шевченка. Також продовжують планові ремонтні роботи з реконструкції ділянок теплових мереж на трьох вулицях міста. Що стосується «Вінницьких міських електромереж», то працівники цього підприємства ліквідовують аварійні ситуації на кабельних лініях на вулицях М. Ващука, Стельмаха та Келецькій. Про це повідомив начальник МКП «Адміністративно-технічний центр» Віталій Козак.

Ремонтна бригада обласного підприємства «Вінницяоблводоканал» сьогодні, 15 квітня, відновлює асфальтобетонне покриття після виконаних аварійних робіт на вул.Івана Богуна.

«У середмісті працівники комунального підприємства «Вінницяміськтеплоенерго» продовжують відновлювати асфальтобетонне покриття в тих місцях, де проводились аварійні розкопки. Також сьогодні тепловики мають впорядкувати та підготувати до подальшого асфальтування ділянки на вулицях Острозького та Винниченка. Тривають планові роботи з реконструкції ділянок теплових мереж на вулицях Константиновича, Келецькій та Довженка. А на вулицях Константиновича та Шевченка ремонтні бригади КП «ВМТЕ» проводять аварійні розкопки», - говорить начальник МКП «Адміністративно-технічний центр» Віталій Козак.

За його словами, бригади «Вінницьких міських електромереж» сьогодні ліквідовують аварійні ситуації з пошкодження кабельних ліній в районі Вишеньки.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради