“Наші міські спортшколи відвідують більше сотні дітей з гарячих регіонів”: Сергій Моргунов на прикладі юного спортсмена із Харкова розповів, як вінницькі спортшколи приймають нових вихованців

11 липня 2022, 15:00

Кожен третій, хто опинився у Вінниці, рятуючись від рашистських обстрілів, - це діти. Ворог забрав їхній дім і звичне життя, але юні українці теж мають неабияку силу волі. Про це написав Вінницький міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбук та телеграм, а також зазначив, що історія харків’янина Андрія Варченка тому підтвердження.

10-річний Андрій не уявляє свого життя без спорту. Чотири роки займається дзюдо і має хороші результати - ставав чемпіоном Харківської та Донецької областей у своїй категорії, успішно виступав на всеукраїнських турнірах.

Сім'я Андрія вимушена була залишити Харків через російське вторгнення. Але Андрій не полишив заняття улюбленим дзюдо. Як зазначив очільник громади, у Вінниці хлопець записався у міську дитячо-юнацьку спортивну школу №5 і продовжує тренуватися. Батьки юного спортсмена вдячні за таку можливість.

Загалом вінницькі спортшколи прийняли більше сотні дітей з гарячих регіонів.

“Вірю, що у них в житті буде ще не одна перемога і вони гідно представлятимуть рідні міста та Україну на змаганнях різного рівня. Ми боремось за їхнє майбутнє. Все буде Україна!”, - написав Сергій Моргунов.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його