На вулиці Хлібній ремонтна бригада КП «Вінницяоблводоканал» ліквідовує наслідки аварійної розкопки

11 квітня 2022, 12:30 (Відредаговано 11 квітня 2022, 12:50)

Сьогодні, 11 квітня, працівники обласного підприємства «Вінницяоблводоканал» проводять роботи по відновленню асфальтного покриття, яке було пошкоджене внаслідок аварійної розкопки на вулиці Хлібній. Також аварійна бригада працює над ліквідацією пориву на вулиці Максима Шимка. А працівники «Вінницяміськтеплоенерго» продовжують проводити планові ремонтні роботи з реконструкції ділянок теплових мереж на вулицях Константиновича, Дмитра Майбороди та Келецькій. На ділянці вулиці Довженка для проведення робіт з реконструкції тепломережі перекрили рух транспорту. Про це повідомляють у міському комунальному підприємстві «Адміністративно-технічний центр».

Сьогодні на ділянці вулиці Довженка з самого ранку перекрили рух транспорту для проведення робіт з реконструкції тепломережі, адже ці роботи будуть проводитись на проїжджій частині. Ремонтна бригада комунального підприємства «Вінницяміськтеплоенерго» має завершити реконструкцію ділянки тепломережі 13 квітня. Рух буде перекрито упродовж 3-х днів.

«Крім того, працівники «Вінницяміськтеплоенерго» виконують ремонтні роботи з реконструкції тепломережі біля одного з будинків на вулиці Келецькій. В зв’язку з цим мешканці двох будинків цієї вулиці тимчасово залишаться без гарячої води. Також тепловики проводять підготовчі роботи для асфальтування ділянок на вулицях Космонавтів, Соборній та Театральній, де проводились аварійні розкопки», - розповів начальник МКП «Адміністративно-технічний центр» Віталій Козак.

За його словами, сьогодні працівники комунального підприємства «Вінницяоблводоканал» на вулиці Хлібній за допомогою рециклера мають провести відновлення асфальтного покриття, яке було пошкоджене внаслідок аварійної розкопки. Також аварійна бригада «Облводоканалу» працює над ліквідацією пориву на вулиці Максима Шимка та продовжує роботи на вулиці Волошковій.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради