На Тяжилові було аварійне вимкнення електроенергії, котельню вже запустили, відновлюється подача гарячої води

08 березня 2022, 10:29

Про те, як працює житлово-комунальна галузь міста на ранок 8 березня, розповіла начальниця відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» Антоніна Іващук.

«Сьогодні зранку було аварійне вимкнення електрики на вул. Стрілецькій, Замостянській, Академіка Янгеля. За пів години енергопостачання відновили, – каже Антоніна Іващук. - О 7.45 трапилось відключення електроенергії на Тяжилові – вул. Москаленка, Баженова, Ватутіна. Внаслідок цього була зупинилась котельня по Баженова, тому не стало опалення та гарячої води. Наразі вже запустили котельню. Працюють над відновленням опалення та гарячої води».

Громадський транспорт працює відповідно до комендантської години (в 09:00 виїзд з депо, о 20:00 заїзд в депо). Під час звуку сирени зупиняється до відбою тривоги, у зв'язку з чим можливі відхилення від графіка руху.

Зателефонувати до «Цілодобової варти» вінничани можуть за номерами 15-60; 0-800-60-15-60; (0432) 65-15-60; (0432) 59-50-39; (0432) 60-15-60.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Єдиний Рахунок у місті Вінниці

Проєкт «Єдиний Рахунок» покликаний виконувати функції єдиного розрахункового центру, який консолідує нарахування, прийом та обробку платежів за житлово-комунальні послуги

Калькулятор субсидії

Онлайн розрахунок житлово-комунальної субсидії

Реєстр зборів співвласників будинків

Оприлюднення результативних частин протоколів рішень, які прийняті зборами співвласників багатоквартирних будинків

Транспорт та міська мобільність

Інформаційна веб-сторінка щодо розвитку транспортної інфраструктури, міського пасажирського транспорту та зв'язку